• Home
  • Aktualności
  • Czy windykator terenowy Profi Credit miał rację? Mamy kolejne wygrane

Czy windykator terenowy Profi Credit miał rację? Mamy kolejne wygrane

Pani Weronika i Pan Antoni nie znają się, choć łączy ich wspólny mianownik. Kiedy zostali pozwani przez Profi Credit, skorzystali z pomocy prawnej naszej Kancelarii mimo, żę windykator terenowy Profi Credit przez wiele miesięcy wmawiał im, że gdy sprawa trafi do sądu pójdą z torbami. Dziś prezentujemy wyroki w tych dwóch sprawach. Oba oddalające powództwa w całości.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 10.951,95 zł, 7.661,99 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Konsultacja prawna powinna być pierwszym krokiem jaki wykona zadłużony, myśląc poważnie o wychodzeniu z długów

Jesteśmy dorośli i idąc przez życie zdobywamy doświadczenie w różnych sferach naszego życia. Doskonale wiemy, że najlepiej uczymy się na własnych błędach, wyciągając z nich wnioski i starając się unikać tego co jest dla nas nieprzyjazne. Dlatego też wiemy, że aby coś właściwie zrobić, potrzebny będzie nam plan, a jeszcze wcześniej właściwe rozpoznanie problemu. Bo jak odpowiednio zabrać się do działania, kiedy nie wie się co jest tak naprawdę do zrobienia.

I właśnie konsultacja prawna w kancelarii specjalizującej się w oddłużaniu, powinna być pierwszym i obowiązkowym punktem, który powinniśmy zrealizować, jeżeli chcemy poważnie i odpowiedzialnie podejść do oddłużania. Sami na własnej skórze przekonaliście się jak kończy się działanie na oślep, bez analizy, bez przeliczania. To ono zaprowadziło Was w to miejsce, w którym teraz tkwicie i nie wiecie w jakim kierunku pójść. A co jeszcze gorsze, nie widzicie żadnych szans na uporanie się z problemem długów. Dlatego tak ważna jest konsultacja prawna udzielona przez profesjonalistów w oddłużaniu. Na takową możecie Państwo liczyć w naszej kancelarii Portal Dłużnika.

Windykator terenowy Profi Credit nie miał jednak racji

Konsultacja prawna zmieniła punkt widzenia naszych Klientów na dług w Profi Credit. Naszym zdaniem, jak i zdaniem sądu oba roszczenia była bezpodstawne, a więc mylił sie windykator terenowy Profi Credit strasząc naszych Klientów i wzywając ich do zapłaty. Nienależne opłaty naliczone przez pożyczkodawcę, dzięki działaniom naszych mecenasów w całości upadły w sądach.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

windykator terenowy Profi Credit

windykator terenowy Profi Credit

Telewizja Oddłużeniowa

x