Sprzeciw od nakazu zapłaty wydanego na rzecz Alior Bank

Sprzeciw od nakazu zapłaty wydanego na rzecz Alior Bank był pierwszym krokiem w tej sprawie. Później sprawa trafiła do sądu rejonowego, a tam już nie pozostało nam nic innego, jak rozszerzyć stanowisko procesowe. Wnieśliśmy więc kolejne pisma, rozbudowaliśmy stanowisko pozwanej, a sąd jak widać podzielił tę argumentację oddalając powództwo Banku w całości. Poniżej wyrok w tej sprawie.

Powód: Alior Bank S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 8.078,91 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Skutecznie wniesiony sprzeciw od nakazu zapłaty ma kluczowe znaczenie dla sprawy

Proszę Państwa, ktoś z Was może nam zarzucić, że w artykułach zamieszczanych na stronie naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, co jakiś czas wracamy do poruszanych już wcześniej tematów. Musimy tak robić, ponieważ nie wszyscy goszczący na naszej stronie, czytają wszystko dokładnie i nie sięgają do artykułów publikowanych jakiś czas temu. Nasi czytelnicy zasypują nas ciągle tymi samymi pytaniami, na które odpowiedź równie dobrze znaleźliby tutaj. Oczywiście nie mamy w żaden sposób im tego za złe, ponieważ rozumiemy w jakiej obciążającej ich psychikę  sytuacji znajdują się zadłużeni i dlatego zawsze jesteśmy cierpliwi i rzeczowo odpowiadamy na nurtujące ich pytania.

Dlatego też dzisiaj ponownie na chwilę wrócimy do kluczowego znaczenie jakie ma dla sprawy, wniesienie skutecznego sprzeciwu lub zarzutów od nakazu zapłaty. Każdy z Państwa jeżeli ma zaległości w spłatach, musi się liczyć, że takowe orzeczenie sądu może zostać mu doręczone. A Waszym prawem, a nawet obowiązkiem będzie wniesienie sprzeciwu, aby dać sobie szansę na merytoryczną obronę przed roszczeniem wierzyciela. I w tym miejscu zalecamy skorzystanie z pomocy specjalistów w oddłużaniu z Portalu Dłużnika.

Sprzeciw od nakazu zapłaty wydanego na rzecz Alior Bank S.A

Dzięki naszej profesjonalnej pomocy Pani Alicja nie musi obawiać się, że Alior Bank wystąpi o wszczęcie egzekucji komorniczej. Pierwszym krokiem był sprzeciw od nakazu zapłaty, następnie rozszerzyliśmy nasze stanowisko po przekazaniu sprawy do rejonu. Mamy już wyrok w tej sprawie, który poniżej prezentujemy.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Sprzeciw od nakazu zapłaty wydanego na rzecz Alior Bank

Telewizja Oddłużeniowa

x