Nasi mecenasi z kancelarii oddłużeniowej naprawdę znają się na swojej robocie i są w stanie ocenić, czy roszczenie jest zasadne czy nie. Gdyby kolejny Klient nie zgłosił się do nas po pomoc, nie dowiedziałby się, że 16.091,09 zł, których domagała się od niego Kancelaria Medius jest jej nienależna. Pozew Kancelarii Medius upadł w całości.

Powód: Kancelaria Medius S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 16.091,09 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Opinia specjalistów w oddłużaniu zmieni Twój punkt widzenia na długi

Ilu dłużników tyle różnych zbiegów okoliczności, które doprowadziły ich do problemów finansowych. Smutne w tym wszystkim jest także to, że większość z nich jest wręcz przekonana, że już nic nie da się zrobić z tą tragiczną sytuacją. Ich życie upływa w biedzie, a to co zarobią ponad kwotę wolną od zajęcia, jest zaraz przechwytywane przez komornika.

Proszę nam uwierzyć, że punkt widzenia diametralnie się zmienia po konsultacji prawnej z naszymi specjalistami w oddłużaniu. Nagle okazuje się, że dług wcale nie jest takiej wysokości jak wydawało się zadłużonemu i co najważniejsze, nasz Klient dostaje informację, że z tego można wyjść. Nie mówimy, że nie będzie bolało, ale ten ból pójdzie w niepamięć, a powróci spokojne życie.

Pozew Kancelarii Medius na 16.091,09 zł oddalony w całości

Pan Eryk postanowił spróbować i zasięgnąć opinii specjalistów w oddłużaniu z Portalu Dłużnika. Jakże ta decyzja odmieniła losy długu, o który pozwała go Kancelaria Medius. Jak widać na załączonym poniżej wyroku takiego długu wcale nie było, a wykazaliśmy to skutecznie podnosząc właściwe zarzuty i merytorycznie je uzasadniając. Ponownie potwierdziliśmy, że jeżeli już bierzemy się za jakąś sprawę, to robimy to z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Pozew Kancelarii Medius upadł w sądzie w całości, a poniżej wyrok.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozew Kancelarii Medius