Roszczenie Kancelarii Medius w sądzie

Każdy zalegający ze spłatą zaciągniętej pożyczki, czy kredytu, musi liczyć się z tym, że wcześniej czy później jego dług zapewne trafi do sądu, który wyda na rzecz pozywającego nakaz zapłaty. Tak właśnie stało się, kiedy nie do końca uregulowane zobowiązanie zostało przejęte przez Kancelarię Medius. Kiedy Pan Kacper zwrócił się o pomoc do Portalu Dłużnika, podjęliśmy się jego oddłużania. Sprawa z powództwa wierzyciela wtórnego zakończyła się dla niego happy endem. Okazało się, że roszczenie Kancelarii Medius nie istniało.

Powód: Kancelaria Medius S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 2.043,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Staramy się, ale nie zawsze wygrywamy

Łatwo dostępne szybkie pożyczki przez internet tak zwane chwilówki są najczęstszą przyczyną wpadania w długi. Nie ma co ukrywać, że gros z tych pieniędzy idzie na zupełnie zbędne wydatki bez, których konsumenci mogliby się spokojnie obejść. Są one potem przyczyną wielu ludzkich tragedii, które nie zawsze znajdują szczęśliwe zakończenie. Niestety nie wszyscy się bronią, a i nie wszystkie sprawy są po prostu do obrony i należy się liczyć z wyrównaniem rachunków. Zderzenie z rzeczywistością dla niektórych bywa bardzo bolesne i czasami zdarza się, że nawet nasi specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika też nie będą w stanie pomóc i  z tego należy zdawać sobie sprawę, klikając po następną pożyczkę.

Roszczenie Kancelarii Medius w sądzie

Roszczenie Kancelarii Medius skierowane do sądu było podobne do wielu innych tego typu spraw. Pierwsze co musieliśmy zrobić po otrzymaniu pełnomocnictwa to wnieść sprzeciw od nakazu zapłaty. Potem już na spokojnie przygotowaliśmy się do obrony i jak widać wykazaliśmy niezasadność roszczenia. Sąd oddalił w całości pozew Kancelarii Medius, a to oznacza, że Pana Kacpra ominie spotkanie z komornikiem, którego tak bardzo się obawiał.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Roszczenie Kancelarii Medius