Ci z Państwa, którzy śledzą artykuły zamieszczane na stronie Portal Dłużnika, zapewne wiedzą z czym muszą się borykać zadłużeni, którzy zaciągali pożyczki w Profi Credit. Nie jest tajemnicą, że koszty pozaodsetkowe naliczane przez firmę pożyczkową, delikatnie rzecz ujmując budzą nasze zastrzeżenia. Obrona w procesie wekslowym nigdy nie jest łatwa i zawsze obarczona jest dużym ryzykiem. Jednak w obu prezentowanych dziś sprawach byliśmy w stanie zdecydowanie ograniczyć roszczenie Profi Credit. W obu przypadkach sprawę kończy spłata niespłaconego kapitału pożyczki. Jak widać oszczędność po stronie naszych Klientów jest ogromna.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 32.927,42 zł, 8.676,85 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Spłata niespłaconego kapitału pożyczki 13.056,32 zł, 3.614,00 zł, oddalenia w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu

Nie bądź Don Kichotem i walcz z długami z pomocą specjalistów z Portalu Dłużnika

Każdy kto wpadł w długi wie jak trudno z nich wyjść. Samotna walka jest jak ta, którą toczył z wiatrakami Don Kichot. Dosyć, że nie przyniosła mu oczekiwanych efektów, to wyszedł z niej solidnie poturbowany. Podobnie jest w sprawach o długi. Ryzyko jest ogromne i jednocześnie stawiamy na szali naszą przyszłość jeżeli nie całe życie. Tylko pomoc wyspecjalizowanej w oddłużaniu pomocy prawnej, da realną szansę na opanowanie dalszego zadłużania się i redukcję już istniejącego. Tym bardziej, że instytucje finansowe imają się przeróżnych, co rusz nowych sposobów, które pozwalałyby im zarabiać jak najwięcej na sowich Klientach. Dlatego tak ważne jest, aby oddłużaniem zajęli się ci, którzy są na bieżąco w tej dziedzinie, znają wszystkie stosowane przez pożyczkodawców sztuczki i  wiedzą jak to wszytek ewoluuje.

Spłata niespłaconego kapitału pożyczki w Profi Credit

Prezentujemy Państwu wyroki, które satysfakcjonuje naszą Kancelarię i co najważniejsze naszych Klientów. Plan, który wspólnie zakładaliśmy został zrealizowaliśmy. Sądy zasądziły dopłaty do kwot kapitałów zaciągniętych pożyczek i oddaliły powództwa Profi Credit w pozostałym zakresie, obciążając dodatkowo pozywającego kosztami związanymi z procesem.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Spłata niespłaconego kapitału pożyczki w Profi Credit

Spłata niespłaconego kapitału pożyczki w Profi Credit