Firma pożyczkowa Provident tym razem nie sprzedała długu tylko sama postanowiła dochodzić roszczenia w sądzie. Jak to bywa w tego typu sporach o zapłatę, został wydany nakaz zapłaty na 1.610,84 zł, który obciążał kobietę również kosztami procesu. Więc jak widać do uregulowania byłyby nie tylko pieniądze związane z pretensją główną, ale też te dodatkowe związane z procesem. Kiedy otrzymaliśmy e-mail zawierający pozew i potwierdzenia wpłat dokonywanym na poczet pożyczki, mogliśmy zająć stanowisko w sprawie. A nasza decyzja była tutaj jednoznaczna. Wnosimy sprzeciw i walczymy. Okazało się, że Provident w sądzie nie miał szans. Powództwo zostało oddalone na pierwszej rozprawie.

Powód: Provident Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 1.610,84 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Celem oddłużania jest redukcja istniejących długów

Dłużniku, kiedy w końcu dojrzałeś do tego, aby podjąć decyzję o oddłużaniu, zrób to rozsądnie. Nie daj się omotać przez pseudo oddłużeniowe firmy, które będą Ci proponowały pożyczki oddłużające. W naszej kancelarii Portal Dłużnika nieustannie spotykamy się z Klientami tego typu firm, którzy zostali przez nie zupełnie pogrążeni. Tak jak już niejednokrotnie pisaliśmy, wychodzenie z długów nie polega na zaciąganiu nowych zobowiązań. Jego celem jest ich redukcja, a nie ich kumulowanie. Omijajcie szerokim łukiem tego typu oferty, ponieważ korzystając z nich, fundujecie sobie kolejne piekło.

Portal Dłużnika specjalizuje się w oddłużaniu polegającym na redukcji istniejącego już długu. Wykorzystujemy do tego celu wszystkie dostępne prawem narzędzia.

Provident w sądzie

Podpisanie umowy między Portalem Dłużnika a zadłużonym, jest ze strony naszej kancelarii oddłużeniowej jasną deklaracją, że zrobimy wszystko co tylko będzie możliwe, aby wyprowadzić go z długów. Tak właśnie działamy w sprawach naszej Klientki, dla której wygraliśmy kolejną sprawę. Provident w sądzie nie miał szans. Byliśmy pewni, że powództwo upadnie w całości i tak się stało.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Provident w sądzie