Provident to jedna z  najstarszych i najbardziej rozpoznawalnych firm pożyczkowych działających w Polsce w sektorze pozabankowym. Specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych. Będąca do jakiegoś czasu standardem obsługa domowa udzielanych zobowiązań, została przez firmę wzbogacona ofertą dającą możliwość regulowania płatności przez internet. A to wszystko po to, aby zaspokoić oczekiwania rynku i zyskać jeszcze większą rzeszę Klientów. Na taką samoobsługową pożyczkę zdecydował się Pan Piotr. Wszystko szło dobrze do czasu, kiedy jego sytuacja finansowa się pogorszyła. Zaprzestał wpłat i zaczęła się windykacja i w końcu został pozwany. Nakaz zapłaty opiewał na 5.529,32 zł nie licząc kosztów procesu i odsetek. Na szczęście zajęliśmy się sprawą i co widać na załączonym wyroku spłata samego kapitału w Provident kończy sprawę.

Powód: Provident Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 5.529,32 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Dopłata do niespłaconego kapitału 2.235,32 zł, oddalenie w pozostałym zakresie, koszty procesu proporcjonalnie

Nie wierz bezkrytycznie w to co mówi doradca podczas podpisywania umowy pożyczkowej

Są firmy pożyczkowe, które w szczególny sposób zapewniają swoich Klientów, że proponowane przez nich produkty są na najwyższym poziomie. Nie omieszkają przekonywać ich, że wszystkie zapisy zawarte w ich umowach są zgodne z prawem i nie godzą w interesy konsumentów. Jednak jak pokazuje to z czym nasi specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika mierzą się każdego dnia, jest to z ich strony czyste łgarstwo. A i bardziej świadomi Klienci, jak i ci szukający u nas pomocy, przekonują się jak ta uczciwość wygląda, kiedy podczas konsultacji prawnej dowiadują się, ile rzeczywiście muszą nadpłacać. Dociera do nich, że zostali wprowadzeni w błąd czy nawet można to nazwać dosadniej, oszukani.

Spłata samego kapitału w Provident

Po naszej interwencji prawnej zapadł w sprawie z powództwa Provident korzystny dla naszego Klienta wyrok. Spłata samego kapitału w Provident kończy sprawę.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Spłata samego kapitału w Provident