Baltic Obligo NSFIZ przegrywa w sądzie

Baltic Obligo NSFIZ nie daje za wygraną nawet w chwili, kiedy sprawa znajduje się już w sądzie. Nadal nie przerywa prowadzonej windykacji i za wszelką cenę próbuje wyciągnąć od pozwanego deklarację spłaty. Na szczęście nasza Klientka dostała od swojego pełnomocnika jasne instrukcje jak ma się zachowywać w tego typu sytuacjach, aby nie popełniła błędu. Otoczona opieką profesjonalistów w oddłużaniu z Portalu Dłużnika, czuła się bez porównania bezpieczniej. A my działając w jej imieniu, wdaliśmy się w spór przed sądem i skutecznie wykazaliśmy niezasadność roszczenia Baltic Obligo NSFIZ w wysokości 3.427,05 zł. Powództwo funduszu sekurytyzacyjnego zostało oddalone.

Powód: Baltic Obligo NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 3.427,05 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Uważaj, aby nie uznać długu

Dłużnicy nieustannie muszą się mieć na baczności. Kiedy zaczynają zalegać z płatnościami nieustannie są atakowani przez windykację. Niezliczone telefony, wiadomości otrzymywane poprzez pocztę elektroniczną i liczne przesyłki listowne ciągle przypominają im o tym, że nie wywiązują się z płatności. W zasadzie nie powinniśmy się temu dziwić, bo przecież kiedy ktoś komuś pożycza pieniądze, oczekuje, że ten wywiąże się ze swojego zobowiązania. Ale jak doskonale wiedzą nasi specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika, bardzo duża ilość dochodzonych od dłużników roszczeń, jest po prostu nienależna wierzycielom.

Jesteśmy przekonani, że dlatego prowadzą tak intensywne działania, aby złamać windykowanego i albo uzyskać od niego spłatę lub wymusić na nim przyznanie się do długu, czy to poprzez deklarację słowną czy podpisanie ugody. Nie zapominajmy, że wszelkie prowadzone przez nich rozmowy są nagrywane i niejednokrotnie jako dowód przedstawiane w sądzie. Dlatego tak bardzo ważne jest korzystanie ze specjalistycznej pomocy w oddłużaniu, która polega nie tylko na obronie procesowej i prowadzeniu negocjacji z wierzycielami, ale także udzielane są wskazówki jak należy się zachowywać, aby nie pozbawić się szansy na skuteczną obronę.

Baltic Obligo NSFIZ przegrywa w sądzie

Następna pozytywnie zakończona sprawa prowadzona przez Portal Dłużnika. Baltic Obligo NSFIZ przegrywa z kretesem w sądzie i nie dostanie od naszej Klientki ani złotówki.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Baltic Obligo NSFIZ