Korzystne rozstrzygnięcia w sprawach z Profi Credit

Kiedy mecenasi z naszej kancelarii prawnej Portal Dłużnika oddłużają Klientów, zdają sobie sprawą, że każda obroniona złotówka jest dla nich na wagę złota. Taka sytuacja miała miejsce w sprawach z powództwa Profi Credit. Nasi Klienci zostali pozwani na bardzo duże kwoty 20.536,83 zł i 17.307,13 zł. Prawdą jest, że nie spłacili udzielonych pożyczek, ale wystawione przez firmę weksle, które były podstawą wydania nakazów zapłaty w postępowaniu nakazowym, nie znajdowały zupełnie w ocenie naszych specjalistów uzasadnienia. Dziś prezentujemy korzystne rozstrzygnięcia w sprawach z Profi Credit. Oba powództwa zostały znacząco zredukowane do kwoty niespłaconego kapitału. Nie należy też zapominać, że pozwani nie zapłacą kosztów procesu, które przy takich kwotach pozwu naprawdę były znaczące.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 20.536,83 zł, 17.307,13 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Dopłata do kapitału 7.759,00 zł i 7.840,00 zł, brak kosztów procesów, znacząco mniejsze odsetki

Nie spłaciłem pożyczki do końca. Czy mam szansę na jakąkolwiek obronę w sądzie?

Wielu dłużników zadaje sobie takie pytanie, kiedy staje oko w oko z nakazem zapłaty dostarczonym przez sąd. Mając świadomość, że nie spłacili nawet udzielonego kapitału pożyczki, mają mieszane uczucia czy jest w ogóle sens wdawania się w spór. Bo przecież jakie mają przyjąć stanowisko, kiedy nawet nie wywiązali się z tego minimum, którym była sama kwota kredytowania. A gdzie jeszcze ta cała otoczka tj. prowizja, ubezpieczenie, różne pakiety i inne atrakcje podnoszące koszty pozaodsetkowe.

W takiej sytuacji jedynym rozsądnym wyjściem będzie konsultacja prawna z naszymi specjalistami w oddłużaniu z Portalu Dłużnika. Oni po analizie dokumentów przedstawią jakie są szanse na obronę w sądzie i czego można się spodziewać.

Korzystne rozstrzygnięcia w sprawach z Profi Credit

W obu prezentowanych dzisiaj sprawach o zapłatę, Profi Credit domagało się od naszych Klientów bardzo wysokich kosztów związanych z obsługą udzielonych pożyczek. Naszym specjalistom w oddłużaniu z Portalu Dłużnika udało się skutecznie wykazać ich niezasadność. Sądy wydały wyroki znacznie ograniczające roszczenia firmy pożyczkowej. Poniżej prezentujemy te korzystne rozstrzygnięcia w sprawach z Profi Credit,

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Korzystne rozstrzygnięcia w sprawach z Profi Credit

Korzystne rozstrzygnięcia w sprawach z Profi Credit