Roszczenie Intrum upadło w całości w sądzie

Niesłabnąca popularność krótkoterminowych pożyczek online ciągle przysparza konsumentom wielu kłopotów. I dopóki będą dostępne w takiej formie jak dotychczas, nic się tutaj nie zmieni. Osoby zadłużone, bezrobotne nadal będą sięgały po tego typu formę finansowania. Jedna z takich pożyczek została nabyta na drodze cesji przez firmę windykacyjną Intrum. Kiedy próby windykacji długu nie powiodły się, wierzyciel wtórny wystąpił do sądu z pozwem i uzyskał nakaz zapłaty na 4.852,23 zł. Pani Marta zdawała sobie sprawę, że nie będzie w stanie zaspokoić tego roszczenia, bo przecież oprócz pretensji głównej dochodziły jeszcze koszty procesu, postanowiła więc zwrócić się do Portalu Dłużnika o konsultację prawną. Kiedy nasi specjaliści w oddłużaniu pochylili się nad dokumentami, mieli dobrą wiadomość dla naszej Klientki: „Walczymy, ponieważ jest ogromna szansa, aby roszczenie Intrum upadło w całości w sądzie.”

Powód: Intrum Sp.z.o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 4.852,23 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Wola walki i specjalistyczna pomoc w oddłużaniu będą gwarancją skutecznego oddłużania

Tylko wola walki i specjalistyczna pomoc w oddłużaniu zespołu z Portalu Dłużnika może uchronić pozwanego przed płaceniem wierzycielowi nienależnych mu pieniędzy. Jak pokazują prowadzone przez nas sprawy ci wierzyciele, którzy tak ochoczo pozywają naszych Klientów, bardzo często wcale nimi nie są a wręcz przeciwnie. To oni niejednokrotnie winni są i to całkiem ładne pieniądze tym, których ścigają nakazami zapłaty.

Do znudzenia będziemy powtarzali, że trzeba się bronić przed wydawanymi przez sądy nakazami zapłaty. Też nieustannie będziemy podkreślali inny aspekt oddłużania. Mianowicie, specjalistyczną pomoc i opiekę jaką dłużnik otrzyma powierzając swoją sprawę naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika.

Roszczenie Intrum upadło w całości w sądzie

Standardowym działaniem mecenasów z Portalu Dłużnika jest konsultacja prawna i wnikliwa analiza dokumentów związanych ze sprawą. Jest to wstępne, ale jakże ważne działanie, które daje nam obraz i pozwala na rozeznanie w sytuacji dłużnika oraz umożliwia zastanowienie się nad sposobami działania. To właśnie dzięki niej mogliśmy wspólnie z naszą Klientką podjąć decyzję o obronie przed nakazem zapłaty od Intrum. Dzięki naszym specjalistom okazała się ona skuteczna i dług na 4.852,23 przestał istnieć. Roszczenie Intrum upadło w całości w sądzie na dowód czego poniżej wyrok w tej sprawie.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

roszczenie Intrum upadło w całości w sądzie