Cesja długu do Prokury

W swojej pracy oddłużeniowej mecenasi z Portalu Dłużnika stawiają na rzetelną analizę dokumentów i przedstawienie pozwanemu realnych opcji oddłużania. Tak było też w prezentowanej dzisiaj sprawie. Nastąpiła cesja długu do Prokury i gdy sprawa trafiła do sądu szybko przyjęliśmy pełnomocnictwo. Nie dość, że nasza Klientka spłaciła już swój dług u pierwotnego wierzyciela, to dowody przedstawione przez fundusz mające potwierdzić dochodzoną kwotę, były wręcz żenujące. Zachodziliśmy w głowę na jakiej podstawie został wydany nakaz zapłaty? Ale stało się. Wszystkie dowody popierające nasze stanowisko wykazujące w sposób oczywisty bezzasadność roszczenia przedstawiliśmy w sądzie, który po zapoznaniu się z naszymi pismami procesowymi w konsekwencji oddalił roszczenie w całości.

Wierzyciel: Prokura NSFIZ
Wysokość długu: ok. 9.000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Często sąd jest jedyną szansą na uwolnienie się od długu

Czasami po zapoznaniu się z dokumentami nasi prawnicy z Portalu Dłużnika myślą, że pozywający robi sobie jakieś żarty. Tylko, że te żarty dla dłużnika wcale nie są śmieszne. Dla niego jest to kolejny stres i kolejna niepewność jak zakończy się sprawa. Uwierzcie nam Państwo, że zdarzają się sprawy, kiedy po przeglądnięciu pozwu załamujemy ręce. Ale nie z bezsilności związanych z brakiem szans na obronę, ale z tego co tam znajdujemy. Dosłownie kilka bezwartościowych papierów, które miały posłużyć jako dowody. I co budzi nasze największe zdziwienie to fakt, że sędzia jednak na tej podstawie wydał nakaz zapłaty.

W naszej długiej działalności oddłużeniowej widzieliśmy wiele pozwów szytych grubymi nićmi, które stawały się podstawą do dochodzenia roszczenia. Dlatego tak bardzo zachęcamy dłużników do przekazywania swoich spraw naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika. Bowiem w wielu sprawach okazuje się, że tylko z pomocą specjalistów można w sądzie skutecznie obronić się przed w całości niezasadnymi roszczeniami.

Cesja długu do Prokury

Dzięki działaniom naszych prawników obroniliśmy w sądzie naszą Klientkę przed nienależnym i pełnym dziur pozwem Prokura. Ponownie nasi prawnicy udowodnili, że tylko profesjonalna pomoc w oddłużaniu pozwala skutecznie obnażać wszystkie braki i niedociągnięcia w materiale dowodowym pozywającego. Warto pamiętać, że cesja długu do Prokury w większości przypadków to dobra informacja i w zasadzie gwarancja oddalenia powództwa w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Cesja długu do Prokury

Telewizja Oddłużeniowa

x