Dziś kolejna wygrana w sądzie z Vivus Finance. Nakaz zapłaty wydany przez sąd na podstawie pozwu wniesionego przez Vivus, sprowadził Pana Emila do naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika. 10 000 zł, których domagała się od naszego Klienta firma pożyczkowa, była dla niego astronomiczną sumą. Mężczyzna będący w dużych tarapatach finansowych w żaden sposób nie mógłby zaspokoić roszczenia wierzyciela i bez naszej pomocy bez dwóch zdań sprawa wylądowałaby u komornika. Nasz Klient nawet nie zdawał sobie sprawy, że liczne przedłużenia, których dokonywał, spłaciły już dawno jego pożyczkę. Ale oczywiście Vivus nie chciał przyjąć tego do wiadomości i wystąpił do sądu z pozwem. My wiedzieliśmy jak zabrać się do tej sprawy i jak widać na wyroku, który został wydany, skutecznie to wykazaliśmy. Sąd przychylił się do naszego stanowiska, że przedłużenia spłaciły zobowiązanie Pana Emila i oddalił powództwo w całości.

Wierzyciel: Vivus Finance Sp.z.o.o.
Wysokość długu: ok. 10.000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Tak łatwo wpaść w pętlę zadłużenia

W sumie nie ma nic złego w zaciąganiu kredytów, czy nawet w jednorazowym skorzystaniu z tak zwanej chwilówki. Przecież kredyty i pożyczki wielu ludziom umożliwiają zakup domu, remont mieszkania, czy zaspokajają wiele innych potrzeb. Jeżeli pożyczamy pieniądze świadomie, z głową w zasadzie nic złego nie powinno nas spotkać. Gorzej, kiedy takie zobowiązanie wzięte pod wpływem impulsu zacznie odbijać się nam czkawką. Wtedy wielu robi to co może być najgorsze. Zaciąga nową pożyczkę na spłatę poprzedniej, następnie dochodzą przedłużenia czy refinansowania. Pieniędzy nie przybywa, a te co są przeznacza na spłaty. W końcu kurek zostaje zakręcony i dłużnik zostaje z ogromnym długiem i z sytuacją w jego mniemaniu bez wyjścia.

Proszę Państwa, działajcie rozsądnie. Mierzcie siły na zamiary. Nie przeceniajcie swoich możliwości finansowych. Nie myślcie, że jakoś to będzie i za miesiąc będę się martwił. Wasze długi niepostrzeżenie będą się powiększały. Nawet nie będziecie wiedzieli gdzie, ile i komu jesteście winni pieniądze. Wtedy tylko specjalistyczna pomoc w oddłużaniu z Portalu Dłużnika będzie w stanie Wam skutecznie pomóc.

Wygrana w sądzie z Vivus Finance

Dziś wygrana w sądzie z Vivus Finance. Uważamy, że sprawami związanymi z długami powinni zająć się specjaliści w oddłużaniu. Nasz Klient, kiedy został pozwany przez Vivus, podjął właściwą decyzję i zwrócił się do Portalu Dłużnika o pomoc. Już nie pierwszy raz skutecznie wykazaliśmy w sądzi, że opłaty wnoszone na przedłużenia powinny pomniejszać kapitał pożyczki. I nie inaczej stało się w sprawie Pana Emila.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wygrana w sądzie z Vivus Finance