Długi spędzają sen z oczu milionom Polaków i burzą spokój tysięcy rodzin. O wielu innych aspektach problemu zadłużenia Łukasz Białkowski opowiedział red. Ludmile Anannikovej. Wywiad ukaże się w poniedziałkowym wydaniu Dużego Formatu (13.05.2019).

Od wielu lat bardzo aktywnie uczestniczymy w oddłużaniu Polaków i robimy wszystko, aby propagować wiedzę, która pozwoli dłużnikom skutecznie bronić się przed niezasadnymi roszczeniami wierzycieli. Ciągle powtarzamy, że długi mają wiele twarzy i właśnie te różne oblicza są kanwą tej publikacji. Może dzięki tej lekturze ktoś zrozumie, jak łatwo można zostać dłużnikiem i zatrzyma rękę zanim kliknie myszką: wypłać.

Będziecie także mogli w inny sposób spojrzeć na naszą pracę. Jesteśmy tylko ludźmi ze wszystkimi słabościami. Przechodziliśmy w swoim życiu różne etapy, łącznie z walką z zadłużeniami. To wszystko stworzyło wspaniały zespół, który jest w stanie skutecznie pomagać dłużnikom, w tej nierównej walce z bankami i firmami pożyczkowymi. Pokazujemy, że warto, że trzeba, że są z tego wymierne korzyści.

Bez zawoalowanej kurtuazji, bezpośrednio, a momentami nawet rubasznie o swojej pracy i dłużnikach opowiada Pan Łukasz Białkowski. A wszystko to po to, aby pokazać dlaczego wpadamy w długi, jak można się przed nimi bronić czy jak sobie pomóc. O tych i wielu innych aspektach zadłużenia, dowiecie się Państwo czytając prezentowany w „Dożym Formacie” wywiad.

Z innymi publikacjami możecie się Państwo zapoznać w zakładce MEDIA

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/