Zdążyliśmy się już przyzwyczaić, że Profi Credit Polska pozywa z weksla. Nasza kolejna Klientka została pozwana o ok. 9000 zł. Ktoś może powiedzieć, że to kwota abstrakcyjna i oczywiście będzie miał rację, ale proszę pamiętać – gdyby nakaz zapłaty trafił do szuflady zamiast do naszej wyspecjalizowanej Kancelarii za chwilę byłby komornik i zdecydowanie większe problemy. Na szczęście orzekający w sprawie sąd zasądził niewielką dopłatę do kwoty kapitału, w pozostałym zakresie powództwo oddalił.

Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu: 9.000,00 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Dopłata 326,34 zł, oddalenie powództwa w pozostałym zakresie

Odebrałeś nakaz zapłaty z sądu? Już nie uciekniesz przed problemem

Kiedy dłużnik zostaje pozwany przez firmę pożyczkową, czy podmiot wtórny, który kupił jego zobowiązanie od wierzyciela pierwotnego, a dokumenty z sądu znajdują się już jego rękach, dociera do niego, że nie ma gdzie uciec przed problemem. To jest przeważnie ten punkt zwrotny, kiedy zaczyna szukać pomocy. Zdaje sobie sprawę, że sam nie będzie w stanie sobie poradzić w sądzie i na tym etapie szuka specjalistycznej pomocy prawnej w naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika.

Standardowym działaniem jest konsultacja i wnikliwa analiza dokumentów związanych ze sprawą. Jest to wstępna, ale jakże ważna procedura, dająca obraz problemu i pozwalająca na dokładne rozeznanie się w sytuacji dłużnika oraz umożliwiająca ustalenie strategii działania. Wyjaśniamy też bardzo dokładnie zasady na jakich opieramy wzajemną współpracę, udzielamy wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie nurtujące dłużnika pytania czy pojawiające się wątpliwości. Dopiero po takiej rozmowie Klient sam podejmuje decyzję o nawiązaniu współpracy z naszą kancelarią. Jest to jego suwerenna decyzja oparta na faktach, które są przedstawione podczas spotkania. Kiedy zostaje podpisana umowa i udzielone pełnomocnictwo, nasi specjaliści w oddłużaniu przystępują do działania. Tylko obrona w sądzie z pomocą profesjonalistów z Portalu Dłużnika, może zagwarantować Państwu sukces.

Profi Credit Polska pozywa

Kiedy nasz mecenas zapoznał się z pozwem, nakazem zapłaty i załącznikami, przypuszczał co może być przyczyną tak wysokiej kwoty dochodzonej przez Profi Credit. Jeszcze pozostało określenie spłaconej kwoty i wszystko było już jasne. Wniósł sprzeciw od nakazu zapłaty, wniosek o wstrzymanie wykonalności tegoż nakazu a następnie wdał się w spór, który zakończył się dla naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika i Pani Grażyny sukcesem. Sąd wydał wysoce satysfakcjonujący nas wyrok.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Profi Credit Polska pozywa

Profi Credit Polska pozywa