Wielu Klientów naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, korzystało z pożyczek udzielanych przez firmę Profi Credit. Także wielu z nich, zapłaciło niewyobrażalne koszty związane z tymi pożyczkami. Jak odzyskać pieniądze od Profi Credit? Przede wszystkim trzeba zlecić nam obsługę sprawy i zdać się na nasz profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie. Poniżej dowód, że firma pożyczkowa po wygranym procesie zwróciła 15.205,14 zł. Piękna sprawa, a radość naszego Klienta nie da się zamienić na żadne skarby świata.

Pozwana: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu: 15.205,14 zł
Zadanie: Odzyskanie pieniędzy
Uzyskany efekt: Wyrok zasądzający od Profi Credit i zwrot nienależnie pobranych opłat

Dłużniku! Nie wahaj się walczyć o swoje pieniądze

Nie ma nic piękniejszego w pracy naszych specjalistów w oddłużaniu z Portalu Dłużnika niż to, kiedy możemy skutecznie pomagać i uwalniać od długów naszych Klientów. Po zakończeniu procesu oddłużania, po wygranych sprawach, często i my w imieniu naszych Klientów wnosimy pozwy o zwrot nienależnie pobranych opłat. Tego typu sprawy nie należą już do rzadkości. My coraz śmielej idziemy właśnie w tę stronę a i sądy coraz przychylniej odnoszą się do zarzutów wnoszonych przez naszych prawników i stają po stronie konsumentów, których reprezentujemy.

Wszystko nabiera rumieńców, ale tylko wtedy, kiedy rzeczywiście możemy zająć się sprawą. Wielu dłużników żyje w nieświadomości, nie zdając sobie sprawy, że mają utopione grube pieniądze u swoich dawnych wierzycieli.

Proszę Państwa, zachęcamy do skorzystania z naszych usług nawet, kiedy nie posiadacie otwartych zobowiązań. Dlaczego? Ano dlatego, że po analizie dokumentów może okazać się, tak jak w prezentowanej dzisiaj sprawie, że macie do odzyskania grubą kasę. Została ona Wam w wielu przypadkach bezprawnie zabrana i nabiła kabzę jakiejś firmie udzielającej pożyczek. A chyba logiczne powinno być, że to co zostało nienależnie pobrane przez pożyczkodawcę, powinno wrócić do pożyczkobiorcy. A jak pokazujemy już nie pierwszy raz jest to możliwe, ale tylko z pomocą specjalistów.

Jak odzyskać pieniądze od Profi Credit?

Ponad 15.000 zł wróciło do naszego Klienta po tym jak wytoczyliśmy powództwo przeciwko Parabankowi. Kontrargumenty firmy pożyczkowej były za słabe, aby mogły zachwiać naszym stanowiskiem. Sąd wydał wyrok na korzyść Pana Dariusza, a po uprawomocnieniu firma pożyczkowa zwróciła całą kwotę.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Jak odzyskać pieniądze od Profi Credit?

Jak odzyskać pieniądze od Profi Credit?