Dziś pozew Profi Credit o prawie 17 000 zł. Gdy nasza Klientka odebrała nakaz zapłaty, bez wahania postanowiła ponownie skorzystać z usług naszych specjalistów w oddłużaniu z Portalu Dłużnika. Wcześniej wygraliśmy dla Pani Teresy kilka spraw. Więc nie miała wątpliwości, gdzie zwrócić się o pomoc. Oczywiście można śmiało napisać, że wygraliśmy spór. Z dochodzonego wydanym przez sąd nakazem zapłaty w postępowaniu nakazowym z weksla, z roszczenia na prawie 17 000 zł, ostatecznie do zapłaty została naszej Klientce symboliczna kwota niespełna 38 zł. Ponownie nasi prawnicy z Kancelarii Prawnej Exire udowadniają, że jeżeli jest to zasadne, należy bezwzględnie bronić się przed pozwami wierzycieli.

Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu: ok. 17.000,00 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Dopłata do kwoty kapitału 37,52 zł, oddalenie w pozostałym zakresie

Pożyczki pozabankowe generują długi

Prawnicy z Portalu Dłużnika prowadzący skutecznie od kilkunastu lat walkę z niezasadnymi roszczeniami wierzycieli i pomagający dłużnikom, doskonale wiedzą, że szybkie pożyczki w instytucjach  to pułapka. Są bardzo kuszące, ponieważ nie trzeba wychodzić z domu, dostarczać stosów dokumentów, odpowiadać na liczne pytania. I to jest to, na co wielu ludzi przyciąga jak magnes. A jeszcze reklamy kuszą, zachęcają, aż w końcu przyciągają konsumentów nie zdających sobie sprawy z tego  w co się pakują. Oczywiście nie ma nic za darmo, a tego typu pożyczki wiążą się z bardzo wysokimi kosztami.

Kiedy decydujecie się Państwo na taki krok powinniście mieć pewność, że będziecie mogli spłacić to zobowiązanie, bo w innym przypadku nie unikniecie bardzo poważne kłopotów i sprowadzającej Was do poziomu podłogi windykacji.

Wiemy z rozmów z dłużnikami, że wielu nich postanawia w akcie desperacji „ratować” się biorąc nowe pożyczki na spłatę poprzednich. Brakuje pieniędzy na spłatę chwilówek, więc sięgają po te ratalne z przekonaniem, ze uda się wszystko wyrównać i zostaną tylko z tą jedną. Wynik tego fortelu to powiększające się zadłużenie i w końcu sytuacja staje się bez wyjścia. Już nie mają pomysłu co dalej robić i jak z tego wyjść. Dobrze, że coraz więcej dłużników szuka pomocy w naszej kancelarii oddłużeniowe Portal Dłużnika. Dzięki temu skutecznie pomagamy im poradzić sobie z problemem zadłużenia.

Pozew Profi Credit

Profi Credit zostało przez naszych specjalistów położone na łopatki. Z ogromnego roszczenie nasza Klientka zapłaci firmie pożyczkowej śmieszną kwotę.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozew Profi

Pozew Profi