Aby móc podjąć decyzję co można zrobić w danej sprawie, prawnicy z Portalu Dłużnika przede wszystkim muszą zapoznać się z pismami, które zostały doręczone pozwanemu przez sąd. Będzie to nakaz zapłaty i pozew ze wszystkimi załącznikami. Często prosimy też o wszystkie dokumenty związane z pożyczką: umowę, harmonogram spłat, dowody dokonywanych płatności itp. Musimy mieć pełen wgląd do dokumentów, aby na ich podstawie ustalić plan działania, czy przygotować się do obrony. To wszystko udostępniła naszym specjalistom w oddłużaniu Pani Mirka, kiedy została pozwana przez Profi Credit i poprosiła nas o pomoc. I na tym rola naszej Klientki się skończyła. Przystąpiliśmy do działania w wyniku czego, roszczenie firmy pożyczkowej upadło w sądzie w całości. Dodatkowo powód musi zwrócić koszty procesu.

Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu: ok. 9.000,00 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Plan działania i refleksja nad tym co się stało, podstawą sukcesu w oddłużaniu

Od dawna wiadomo, że planowanie leży u podstaw przeróżnej dzielności. Wyobraźmy sobie, jakby wyglądała budowa mostu bez planów. Chaos i katastrofa budowlana za katastrofą. A przecież chcąc coś zrobić, chcemy to wykonać jak najlepiej potrafimy. I właśnie planowanie jest w tym momencie nie do przecenienia.

Nie inaczej jest, kiedy specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika, budują most mający zostawić jedno życie w tyle i zmierzać w kierunku tego lepszego. Ale dlaczego odnosimy się do mostu i planowania? Proszę Państwa, planowanie jest podstawą, bazą, dzięki, której możemy najpierw zapoznać się z Waszymi problemami a potem krok po kroku zaplanować szczegółowo cały trudny proces oddłużania. Wychodzenie z długów bez sensownego planu niestety z góry skazane jest na niepowodzenia.

Most niech będzie symbolem połączenia życia z długami i tego bez nich. Nie chcemy, abyście Państwo całkowicie zapominali o tym ciężkim  okresie w Waszym życiu. On też był lekcją, którą dostaliście, aby zmienić swój punkt widzenia na wiele spraw. Większość przewartościowała i wyciągnęła wnioski na przyszłość. Tak mówią dłużnicy, których prawnicy z Portalu Dłużnika wyprowadzili z finansowej zapaści: „ Teraz dopiero wiemy co w życiu jest najważniejsze.”

Obrona przed Profi Credit

Obrona przed Profi Credit nie jest prosta. Batalia sadowa z Profi Credit trwała kilka miesięcy. Uprzedzaliśmy naszą Klientkę, że musi uzbroić się w  cierpliwość. Jak widać warto było czekać. Mocne argumenty specjalistów w oddłużaniu z Portalu Dłużnika wpłynęły na wydany wyrok. Sąd oddalił powództwo w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Obrona przed Profi Credit

Obrona przed Profi Credit