W prezentowanej dzisiejszej sprawie Profi Credit poszło dosłownie na noże. Przedmiot sporu niebagatelny, prawie 49 000 zł. Na tyle wystawiono weksel in blanco (nie licząc odsetek i kosztów procesu) na podstawie, którego sąd rejonowy wydał nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym. Nawet jak na możliwości tej spółki, kwota dochodzona nakazem zwala z nóg. Pan Emilian przy takiej sumie, za żadne skarby świata nie mógł sobie pozwolić na zbędne ryzyko. Postawił na naszą Kancelarię, która specjalizuje się w oddłużaniu. Podejmujemy się bardzo trudnych spraw, które niejednokrotnie doprowadzamy do szczęśliwego finału. Tak jak dzisiaj, gdzie ogromny dług pękł jak bańka mydlana.

Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu: ok. 49.000,00 zł
Zadanie: Obrona procesowa w sądzie I i II instancji
Uzyskany efekt: Apelacja oddalona w całości

Wierzyciele nie lubią przegrywać

Nie będziemy płakali nad rozlanym mlekiem bo i mleko nie nasze ani naszego Klienta. Na przykładzie dzisiejszej sprawy można się przekonać, jak zadłużenie może się bardzo zmniejszyć po jednym oddalającym wyroku sądu. Kiedy przekazujemy takie wiadomości, nic nie zastąpi min czy barwy głosu w słuchawce telefonu „odchudzonych” dłużników. Z drugiej strony upór z jakim niektóre firmy pożyczkowe starają się udowodnić swoje roszczenia, nie przestanie nas chyba nigdy zadziwiać. Nasi prawnicy z Portalu Dłużnika „siedzą w długach” już kilkanaście lat i posiedli umiejętność przewidywania wyniku sporu. Twardych dowodów dostarcza nam analiza wszystkich dokumentów w sprawie i potwierdzenia dokonywanych płatności. Tutaj znajdujemy argumenty, na których opieramy nasze zarzuty, rozwijając je w pismach procesowych, a kiedy trzeba stawiając się na rozprawie. Wierzyciele bronią się przed naszymi dowodami często nieudolnie. Ale jak pokazują wnoszone przez nich apelacje, nie chcą poddać się bez walki licząc na cud w II instancji, którego jednak nie ma.

Chcemy, abyście Państwo wiedzieli, że nie jesteśmy maszynami do oddłużania. Jesteśmy ludźmi mającymi ogromną empatię i wiele dobrych emocji dla dłużników. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jaką satysfakcję, radość i motywację do dalszej jeszcze cięższej pracy, daje nam każda wygrana dla Was sprawa. Nawet nie chodzi o wysokość sporu, tylko o sam fakt, że pomagamy ludziom ciężko doświadczonym przez los, wkładając w to nasze serca.

Oddalona w całości apelacja Profi Credit

Dzisiaj zamykamy raz na zawsze sprawę długu naszego Klienta na prawie 49 000 zł. Byliśmy z Panem Emilianem od chwili, kiedy odebrał nakaz zapłaty do wydania orzeczenia przez sąd II instancji.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

apelacja Profi

apelacja Profi