Czy można wygrać w sądzie? Wielu dłużników, którzy zdecydowali się na pożyczkę w Profi Credit zapewne siedzi teraz w domu i zadaje sobie to pytanie. Jedni sami doszli do wniosku, że coś z kosztami pożyczek jest nie tak, a inni mają problemy ze spłatą. W obu przypadkach jedyną drogą będzie obrona w sądzie z pomocą specjalizującej się w oddłużaniu kancelarii prawnej Portal Dłużnika. Zapewnimy Państwu kompleksową pomoc na najwyższym poziomie. Dzisiaj sprawa, w której Profi Credit domagało się od naszej Klientki prawie 7000 zł. Sąd oddalił powództwo w całości.

Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu: ok. 7000,00 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Czy można wygrać w sądzie?

Często jest tak, że pomimo spłaty pożyczki wg ustalonego harmonogramu pozostała do spłaty kwota jest absurdalnie wysoka. Bardzo często w takich przypadkach rozwiązanie jest dopłata do kwoty pożyczonego kapitału i zaprzestanie dalszych wpłat. Żeby uniknąć płacenia zawyżonych kosztów, nie ma innego wyjścia jak odczekanie na sąd. Na wyroku jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wszystkie koszty mogą upaść. Tylko prawomocny wyrok sądu jest w stanie powstrzymać tego typu praktyki, bowiem na sensowną ugodę dłużnik zazwyczaj nie ma co liczyć.

Staw czoło windykacji

Podejmując decyzję o odczekaniu na sąd, trzeba zdawać sobie sprawę, że nie ominą nas działania windykacyjne. Nie należą one do przyjemnych. Z relacji naszych Klientów wiemy, jakie spotykają ich nieprzyjemności ze strony windykatorów terenowych. Tutaj musimy pamiętać o swoich prawach. Tak naprawdę windykator może niewiele. Jego rola powinna się sprowadzać  do grzecznego przedstawienia propozycji spłaty długu. Mamy prawo nie mieć ochoty na rozmowę, a tym bardziej wpuszczanie go do naszego mieszkania, czy na posesję. Wtedy powinien w sposób cywilizowany się oddalić. To jest ideał, a życie niestety pisze swoje scenariusze i często dochodzi do wręcz dantejskich scen w starciu z windykacją. Takie zachowania można zgłaszać właściwym służbom. Nikt nie ma prawa naruszać naszego miru domowego.

Zarzuty od nakazu zapłaty Profi Credit

Czy można wygrać w sądzie z Profi Credit? Nasze zarzuty okazały się tak celne, że sąd bez mrugnięcie okiem poparł stanowisko prawników z Portalu Dłużnika, oddalając powództwo w całości, dodatkowo obciążając Profi Credit kosztami procesu.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

wygrać w sądzie

wygrać w sądzie