• Home
  • Aktualności
  • Utrata płynności finansowej to zazwyczaj początek problemów
Utrata płynności finansowej

Utrata płynności finansowej to zazwyczaj początek problemów

Utrata płynności finansowej może spotkać każdego z nas. Przyczyn takiej sytuacji może być wiele. Istotne jest, aby w chwili kiedy się to stanie, zakasać rękawy i stawić czoła problemowi. Wielu dłużników ma świadomość, że może się bronić przed roszczeniami wierzycieli. Kierują swoje kroki do naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, gdzie znajdują specjalistyczną pomoc. Dzisiaj wygrana przez naszych prawników sprawa z powództwa Kredyt Inkaso.

Wierzyciel: Kredyt Inkaso I NSFIZ
Wysokość długu: ok. 1500,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Utrata płynności finansowej

Kiedy kontaktują się z nami załamani dłużnicy są niesamowicie zagubieni w sytuacji, w której się znaleźli. Bardzo często pada pytanie: „Panie Mecenasie, od czego mam zacząć, żeby wyjść z tego piekła długów?”

Kiedy nie ma jeszcze nakazu zapłaty i nie musimy się spieszyć, aby zdążyć wnieść w terminie sprzeciw lub zarzuty, proponujemy pierwszy podstawowy krok. Jest nim przede wszystkim motywacja do walki z zadłużeniem. Bez tego nie ruszymy do przodu. Bo co z tego, kiedy nasi prawnicy będą walczyli w sądzie z jednym długiem jak dłużnik będzie zaciągał następny. Takie podejście do niczego nie zaprowadzi. Najważniejsze to podjęcie decyzji o przerwaniu przeklętego kręgu zadłużania się. Następnym jest uporządkowanie wszystkich swoich zobowiązań w jednej tabelce według określonego klucza. Wówczas uzyskamy jasność z czym przyjdzie nam się zmierzyć. Jak mówi nasze doświadczenie, wielu zadłużonych dopiero po takim zestawieniu zdaje sobie sprawę jak daleko zaszły sprawy. Często przeżywają szok widząc faktyczną kwotę zadłużenia. Dalej, aby osiągnąć sukces w oddłużaniu, to przekazanie spraw wyspecjalizowanej w tej dziedzinie kancelarii prawnej takiej jak Portal Dłużnika. Bawienie się samemu w prawnika, może przynieść więcej szkody niż korzyści.

Zaplanujemy Twoje oddłużanie

Dzięki szerokiej wiedzy jaką posiadamy w dziedzinie oddłużania, nasi specjaliści będą w stanie w odpowiedni sposób zaplanować sposób i metody. Dzięki tym działaniom będziemy w stanie zapanować nad Państwa długami i wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązania. Gdzie trzeba pójdziemy w ugodę, a w innym przypadku w proces. Sposobów jest kilka, a każdy indywidualnie dopasowany do konkretnego zadłużenia. Gdy borykamy się z długami i brakiem pieniędzy na ich spłatę,  wtedy wszystko może wydawać się bezsensowne i niepasujące do naszej sytuacji. Dopiero z chwilą, kiedy zaczyna się zmniejszanie zadłużenia widzimy, że jednak ma to sens.

Wygrana z Kredyt Inkaso

Pozwól sobie pomóc, tak jak to zrobiła Pani Beata i zaufała naszemu profesjonalizmowi w oddłużaniu powierzając obronę przed nakazem zapłaty wierzyciela wtórnego. Nasze działania doprowadziły do oddalenia przez sąd powództwa w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Utrata płynności finansowej

Utrata płynności finansowej

Telewizja Oddłużeniowa

x