• Home
  • Aktualności
  • AGIO Wierzytelności, Eques Debitum, Intrum, Lindorff, Obligo, Prokura
AGIO Wierzytelności, Eques Debitum, Intrum, Lindorff, Obligo, Prokura

AGIO Wierzytelności, Eques Debitum, Intrum, Lindorff, Obligo, Prokura

Dawno nie pisaliśmy na naszej stronie o umorzeniach. Nie do końca satysfakcjonują nas takie wyroki. Zdecydowanie wolimy postawić kropkę nad „i”, kończącą sprawę oddaleniem powództwa w całości. Niestety na wiele czynników nie mamy wpływu i tylko ze znanych sobie powodów, wierzyciele najpierw występują z pozwem do sądu a potem nieuzupełnianą braków bądź cofają pozwy. Sąd nie ma innego wyjścia jak tylko umorzyć takie postępowania. Dzisiaj postanowienia umarzające w sprawach z: AGIO Wierzytelności, Eques Debitum, Intrum, Lindorff, Obligo, Prokura.

Wierzyciel: AGIO Wierzytelności, Eques Debitum, Intrum, Lindorff, Obligo, Prokura
Wysokość długu: ok. 4500 zł, 7000 zł, 4000 zł, 6000 zł, 3000 zł, 14000 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Postępowania umorzone

Dług u wierzyciela wtórnego a umorzenie

Często spotykamy się z tym, że wierzyciel wtórny czyli taki, który na drodze cesji nabył dług od wierzyciela pierwotnego, z dużym rozmachem dopomina się o zapłatę. Zasypuje naszych Klientów pismami, wezwaniami do zapłaty, grozi sądem i egzekucją komorniczą. W końcu, kiedy sprawa tafia do sądu, nie wiedzieć dlaczego oddaje ją walkowerem. Jak inaczej można nazwać nieuzupełnianie braków formalnych czy cofnięcie pozwu?! Tyle szumu i kończy się na biciu przysłowiowej piany. A może pozywający jednak dochodzą do wniosku, że ich argumenty w starciu z naszymi zarzutami nie maja szans i postanawiają nie prowadzić sporu?

Portal Dłużnika lubi klarowne sytuacje

Irytuje nas taki stan rzeczy. Portal Dłużnika stoi na stanowisku, że sprawy należy doprowadzać do końca czyli do wydania przez sąd wyroku oddalającego czy zasadzającego. Wtedy mamy jasny obraz i wiemy jakie kroki należy dalej podjąć. Jedyne co nas pociesza w takiej sytuacji to fakt, że dłużnik może ”odpocząć” od konkretnego roszczenia, a i też gdy powód wie, że za pozwanym stoi wyspecjalizowana kancelaria prawna i zapłaci koszty procesu, nie śpieszy się z kolejnym powództwem. Może zdarzyć się i tak, że wierzyciel przez dłuższy czas nie będzie podejmował żadnych działań i wtedy istnieje możliwość przedawnienia długu. Bo i tak nierzadko się zdarza.

Umorzone postępowania AGIO Wierzytelności, Eques Debitum, Intrum, Lindorff, Obligo, Prokura

No cóż nasi drodzy Klienci. Zaufaliście naszej kancelarii oddłużeniowej i powierzyliście nam prowadzenie swoich spraw. Sądy umorzyły postępowania w Waszych sprawach, ale nie obawiajcie się, nie zostawiamy Was. Kiedy tylko będzie trzeba, jeden telefon do Portalu Dłużnika i ponownie wkraczamy do akcji.

O innych wygranych sprawach można przeczytać TUTAJ

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Telewizja Oddłużeniowa

x