Sprawa naszej Klientki rozpoczęła się, kiedy rzekomy dług przejął Fundusz Eques Creditum. Nasi specjaliści w oddłużaniu nie boją się tego typu spraw i śmiało stawiają im czoła. Bronimy naszych Klientów nie zważając na kwoty o jakie są pozywani. Dziś sprawa na małą kwotę, ale wynik jak zazwyczaj bardzo dobry. Sąd oddalił powództwo w całości.

Wierzyciel: Fundusz Eques Creditum
Wysokość długu: ok. 1.000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Z wierzycielem wtórnym można wygrać w sądzie

Dłużnicy często obawiają się obrony w sądzie. Pokutuje przeświadczenie, że jeżeli sprawa trafiła do sądu, a ten wydał nakaz zapłaty to znaczy, że dług bez gadania należy zapłacić. Jest to całkowicie błędne myślenie, choć wcale nas nie dziwi. Jest to naturalne zachowanie osób, które nie posiadają wiedzy z zakresu prawa. W takich przypadkach z pomocą przychodzą prawnicy z Portalu Dłużnika. Z doświadczenia wiemy, że spory z wierzycielami wtórnymi mogą być rozwiązywane na wiele sposobów. Często w takich sprawach podnosimy zarzuty m.in. przedawnienia, niewykazania wysokości roszczenia, w ogóle jego istnienia jako takiego, czy brak legitymacji czynnej procesowej. Zarzutów można formułować naprawdę wiele, ale to co jest najważniejsze, zarzuty muszą być trafne. Dlatego tak ważne jest powierzenie tego zadania Kancelarii, która będzie wiedziała co dalej zrobić, aby tak pokierować sprawą, żeby znalazła pomyślne zakończenie dla dłużnika.

Analiza dokumentów

Kiedy Pani Klara zadzwoniła do naszej kancelarii oddłużeniowej i przedstawiła nam swoją sytuację musieliśmy się upewnić jaki jest rzeczywisty stan sprawy. Kobieta była rozemocjonowana i nie byliśmy w stanie ustalić faktów. Poprosiliśmy o możliwość wglądu we wszystkie dokumenty, które miały związek z tą konkretną sprawą. Ponieważ kobietę dzieliła duża odległość od naszej siedziby w Łodzi, poprosiliśmy o przesłanie zeskanowanego pozwu wraz załącznikami i nakazem zapłaty. Wtedy wszystko dokładnie przeanalizowaliśmy i podjęliśmy decyzję w jaki sposób możemy pomóc. skontaktowaliśmy się ponownie i mogliśmy przekazać dobre informacje. Staliśmy na stanowisku, że należy bronić się przed roszczeniem funduszu. Były bardzo mocne przesłanki, że roszczenie upadnie w sądzie.

Fundusz Eques Creditum

Poniżej wyrok w wygranej sprawie. Jeżeli Państwo również macie problemy ze spłatą zobowiązań, nie wiecie jak walczyć z chwilówkami skontaktujcie się koniecznie z Portalem Dłużnika. Opracujemy strategię, która skutecznie pomoże zapomnieć o problemach finansowych.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Fundusz Eques Creditum

Fundusz Eques Creditum