Powództwo Funduszu Hoist

Powództwo Funduszu Hoist oddalone w całości

Hoist to jeden z wielu funduszy sekurytyzacyjnych, które skupują długi od pierwotnych wierzycieli. Tym razem pozwał naszą Klientkę na kwotę ok. 4900 zł. Nasi prawnicy wystąpili w imieniu Pani Zofii i doprowadzili do sytuacji w której powództwo Funduszu Hoist zostało oddalone w całości.

Wierzyciel: Hoist I NSFIZ
Wysokość długu: ok. 4900,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo Funduszu Hoist oddalone w całości

Koniecznie broń się przed roszczeniami Funduszu

Ciągle powtarzamy: Dłużniku. broń się przed pozwami funduszy sekurytyzacyjnych! Jest o co walczyć. Przecież w grę wchodzą duże pieniądze. A tych ci właśnie brakuje! Każdego dnia procesujemy się z tymi podmiotami i udowadniamy, że pozwy są do podważenia. Mamy kolejny przykład, że nie tylko warto ale trzeba bronić się przed nakazem zapłaty funduszu! Nasza Klientka została pozwana przez Fundusz HOIST. Otrzymała nakaz zapłaty wydany w elektronicznym postępowaniu upominawczym.

„Wpadłam w panikę. Nie wiedziałam co mam robić?! Myśli kłębiły się jak szalone. Płacić? Ale skąd wezmę pieniądze? Komornik?! No tak, zaraz zapuka do moich drzwi. Co za wstyd. Wszyscy się dowiedzą, że mam długi.” – tak relacjonowała Pani Zofia chwilę, kiedy otworzyła przesyłkę z sądu. „Przecież nie mogę brać następnej pożyczki. Od rodziny też nie chcę pożyczać. Przecież oni nie wiedzą, że wpakowałam się w chwilówki.”

Jak wiele osób w takiej sytuacji, zastanawiała się co ma zrobić. Jak się za to zabrać? Czy mogę się bronić przed roszczeniem funduszu? Czy może dla świętego spokoju zdobyć pieniądze i  zapłacić należność z nakazu ? Na szczęście kobieta podjęła najlepszą dla siebie decyzję. Nawiązała kontakt z naszą Kancelarią.

Powództwo Funduszu Hoist

Kiedy Pani Zofia przekazała nam pełnomocnictwo,  pozostało już tylko napisać sprzeciw i wnieść go do sądu. Następnie czekać, aż sprawa trafi do Sądu Rejonowego właściwego dla miejsca zamieszkania naszej Klientki.

Fundusz Hoist przegrywa w sądzie z naszą Kancelarią

Po raz kolejny udowodniliśmy, że trzeba wnosić sprzeciw od nakazu zapłaty w postępowaniu upominawczym. Trzeba się bronić przed roszczeniami. Bo jak pokazuje nasze doświadczenie, wiele z nich jest niezasadnych lub przedawnionych. Bardzo ważne: sprzeciw musi być wniesiony w terminie 14 dni od otrzymania nakazu zapłaty! Dzisiejsza sprawa ma zakończenie, które lubimy najbardziej. Sąd I instancji oddalił powództwo w całości.

Inna wygrana sprawa z Funduszem Hoist:

Sprzeciw od nakazu zapłaty sprawił, że Hoist I NSFIZ cofnął pozew

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Powództwo Funduszu Hoist

Powództwo Funduszu Hoist

Telewizja Oddłużeniowa

x