Spółka RRM Limited wytoczyła powództwo o zapłatę przeciwko naszemu Klientowi. Już raz Pani Roksana sama próbowała się bronić z marnym skutkiem, teraz postanowiła nie ryzykować. Przekazała sprawę specjalistom w oddłużaniu czyli Portalowi Dłużnika. Udowodniliśmy, że roszczenie nie istniało. Wygraliśmy w sądzie kolejną sprawę.

Wierzyciel: RRM Limited
Wysokość długu: ok. 2300,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Bądź świadomym dłużnikiem!

Firma RRM Limited to jedna firm, która przejmuje wierzytelności od tzw. chwilówek. Gdy pożyczkobiorca nie spłaci zobowiązania na czas, długi cedowane (przenoszone) są na RRM Limited, który następnie dochodzi roszczeń w sądzie licząc, że nakaz się uprawomocni i sprawa szybko trafi do komornika. Z drugiej strony, coraz częściej dłużnicy bronią się przed roszczeniami firm pożyczkowych. Tak wynika z naszego doświadczenia. Okazuje się, że świadomość osób zadłużonych stale rośnie. Pozwani przestają bać się sądu, ponieważ wiedzą, że jedynie tam można udowodnić bezpodstawne żądania wierzyciela. Jesteśmy zadowoleni z tego faktu i wiemy, że też przykładamy swoją cegiełkę, aby propagować tego typu wiedzę. Choćby poprzez stronę naszej kancelarii Portal Dłużnika, na której każdego dnia zamieszczamy artykuły zawierające informacje o wygranych przez nas sprawach oddłużeniowych. Często publikujemy także informacje edukujące dłużników, pozwalające im zrozumieć jak należy kwestionować roszczenia firm pożyczkowych, funduszy sekurytyzacyjnych, firm windykacyjnych czy innych podmioty finansowych.

Nie baw się w prawnika – zleć sprawę specjalistom

„Mam nauczkę i już wiem, że nie jestem prawnikiem. Próbowałam nim być i skończyło się to dla mnie w innej sprawie zasądzeniem przez Sąd wszystkiego co chciał powód. Drugi raz nie popełnię tego błędu i przekazuję moją sprawę w ręce waszych specjalistów.” Tak Pani Roksana zainicjowała współpracę z nami. Zanim zajęliśmy stanowisko musieliśmy zapoznać się z pozwem i wszystkimi innymi dokumentami. Kiedy już wszystko stało się dla nas jasne, byliśmy w posiadaniu pełnomocnictwa mogliśmy wytoczyć swoje działa.

Wygraliśmy w sądzie

Amunicja w wydaniu naszych prawników okazała się na tyle mocna a argumenty na tyle celne, że Sąd nie miał najmniejszych wątpliwości jaki wydać wyrok. Powództwo zostało oddalone. Znów wygraliśmy w sądzie.

Inna wygrana sprawa z RRM Limited:

Powództwo RRM Limited oddalone

Jeśli masz do nas pytania, zadzwoń lub napisz.

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wyrok w powyższej sprawie:

Wygraliśmy w sądzie

Wygraliśmy w sądzie