• Home
  • Aktualności
  • Sąd doręczył nakaz zapłaty i pozew RRM. Wygraliśmy w dwóch instancjach
Pozew RRM

Sąd doręczył nakaz zapłaty i pozew RRM. Wygraliśmy w dwóch instancjach

Gdy pozew RRM przeciwko naszemu Klientowi trafił do sądu ten załamał ręce z bezradności. Gdy ten sam sąd doręczył nakaz zapłaty Pan Grzegorz myślał o najgorszym… Kwota na nakazie była niebagatelna, aż 6000 zł. Mężczyzna doszedł do wniosku, że sam sobie nie poradzi i powierzył nam swoją sprawę. Wygraliśmy w obu instancjach!

Wierzyciel: RRM Limited
Wysokość długu: ok. 6000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Apelacja oddalona w całości

Szybka pożyczka

Kiedy w życiu nagle pojawiają się nieprzewidziane wydatki albo chcemy spełnić jakieś swoje marzenia, wielu z nas sięga po szybkie pożyczki przez Internet. Jest to nawet prostsze niż szukanie pożyczki wśród rodziny, czy znajomych. Nikomu nie musimy mówić na co i po co są nam potrzebne te pieniądze, nikt nie będzie zadawał niewygodnych pytań a nawet nie trzeba wychodzić się z domu. Szach mach i kasa jest na koncie. Zapewne, wtedy nie zastanawiamy się nad konsekwencjami kiedy okaże się, że nie jesteśmy w stanie spłacić zobowiązania. Problemy pojawiają się później kiedy budzimy się nie z jedną ale z kilkoma lub kilkunastoma chwilówkami. Bo przecież nie mieliśmy na spłatę tej pierwszej i wzięliśmy następną, żeby spłacić tą pierwszą a potem następną… i tak poszło!!!  I teraz trzeba dużo czasu, aby móc wyjść na prostą i uwolnić się od uniemożliwiających normalne życie długów.

Pozew RRM

„Stoję pod ścianą! Już nic nie mam! Jestem nędzarzem! Posprzedawałam wszystkie cenne rzeczy jakie posiadałem. Pracuję po 18 godzin dziennie i wszystko co zarabiam idzie na długi. A i tak jest to kropla w morzu! Tyle tego jest, że nie wiem już co, ile i komu!” – tymi słowami zwrócił się do naszego radcy prawnego Pan Grzegorz.

Już po pierwszych słowach zorientowaliśmy się, że aby pomóc mężczyźnie będzie potrzebne objęcie go kompleksowym oddłużaniem. „Załatwienie” jednego nakazu zapłaty nie rozwiąże jego problemów i nie pozwoli uwolnić się od długów. Kiedy kontynuowaliśmy rozmowę i wyjaśniliśmy na czym polega proces oddłużeniowy. Pan Grzegorz poprosił o czas na zastanowienie. Oczywiście nie naciskaliśmy, ponieważ to musi być w pełni świadoma decyzja dłużnika. Nie czekaliśmy długo na odpowiedź. Po kilu godzinach w progach naszej Kancelarii ponownie zjawił się Pan Grzegorz. Przyniósł ze sobą nakaz zapłaty i pozew RRM. Po wyjaśnieniu wszystkich wątpliwości naszego Klienta, przedstawiliśmy plan działania. Następnie podpisaliśmy stosowne dokumenty i od tej chwili rozpoczął się nowy etap w życiu mężczyzny – wychodzenie z długów! Mamy już za sobą kilka oddalonych spraw a dzisiaj prezentujemy kolejną wygraną. Najpierw wygraliśmy w I instancji, a po apelacji powoda od tegoż wyroku – także w II instancji.

Konsultacja pierwszym krokiem do wyjścia z długów!

Polecamy skorzystać z naszej konsultacji. Ona do niczego nie zobowiązuje, a jedynie pomaga Państwu zrozumieć zaistniałą sytuacje. Jeśli jednak nie wiedzą Państwo co dalej można zrobić, polecamy skorzystać z naszych usług.

Jeśli masz do nas pytania, zadzwoń lub napisz.

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wyrok w tej sprawie:

Pozew RRM

Pozew RRM