Sprzedaż długu. Best I NSFIZ przejął zadłużenie, uchyliliśmy nakaz zapłaty a za chwilę wygramy kolejny proces

Sprzedaż długu, czyli zmiana wierzyciela pierwotnego na inny podmiot. Best I NSFIZ przejął zadłużenie i uzyskał nakaz zapłaty. Gdy do obrony dłużnika wkroczyła nasza Kancelaria w pierwszej kolejności przywróciliśmy termin do wniesienia sprzeciwu po czym sąd uchylił nakaz zapłaty. To dopiero początek, niebawem wygramy kolejną sprawę z Best I NSFIZ bo idziemy o zakład, że sąd powództwo oddali w całości.

Wierzyciel: Best I NSFIZ
Wysokość długu: 13.322,12 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Uchylenie nakazu zapłaty

Sprzedaż długu

Pani Iwona kilka lat temu wzięła kredyt. Toczyła się klasyczna egzekucja. Niestety bank postanowił sprzedać jej zadłużenie innemu wierzycielowi. Podpisał stosowną umowę i od tamtej pory dług kobiety należał do funduszu Best I NSFIZ. Tylko dlaczego o nowym tytule nasza Klientka nic nie wiedziała?

Niestety w wielu przypadkach wierzyciel pierwotny dokonuje sprzedaży długu, a co najgorsze – nie informuje o tym dłużnika. Ten, nieświadomy niczego, otrzymuje po jakimś czasie sądowy nakaz zapłaty.

Co wtedy należy robić?

Kancelaria, która skutecznie pomaga z zadłużeniami

Zajmujemy się sprawami związanymi z małymi jak i dużymi zadłużeniami. Prowadzimy negocjacje z bankami i parabankami. Gdy sprawy wkraczają na drogę sądową – przystępujemy do obrony procesowej. Wygrywamy masę spraw (naszą skuteczność można oszacować na 80%). W większości przypadków zapada satysfakcjonujący dla nas i naszego Klienta wyrok: powództwo zostaje oddalone w całości. Oznacza to, że cała kwota dochodzona pozwem przestaje istnieć!

Nie pozwól, by Twój dług był coraz większy

Z doświadczenia wiemy, że posiadanie długów bardzo mocno oddziałuje na życie dłużników. Ciągłe myślenie o długu powoduje wiele złego: brak apetytu, bezsenność, strach, nerwicę. Większość osób, która odwiedza naszą kancelarię jest zmęczona ciągłymi problemami. Windykacja nie daje im spokoju, a w skrzynce na listy ciągle pojawiają się kolejne pisma. To wszystko powoduje, że człowiekowi odechciewa się żyć.
Dlatego apelujemy! Im szybciej zgłosisz się do naszej kancelarii, tym szybciej zaradzimy Twoim problemom!

Jeśli otrzymałeś nakaz zapłaty, dręczy Cię uporczywa windykacja, lub nie wiesz jak doprowadzić do ugody z bankiem, skontaktuj się z nami!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Sprawdź również nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: