• Home
  • Chwilówki
  • Skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty i kolejna wygrana sprawa

Skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty i kolejna wygrana sprawa

Nasz adwokat wniósł sprzeciw od nakazu zapłaty w sprawie z powództwa RRM Limited. Następnie wdaliśmy się w spór i sąd oddalił powództwo w całości. 

Wierzyciel: RRM Limited
Wysokość długu: 5545,79 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Długi, z którymi warto walczyć!

Z opowieści naszych Klientów wiemy, z czym muszą zmagać się zadłużone osoby. Nie każdy jest silny psychicznie i kroczy przez życie z podniesioną głową. Wiele osób jest zmęczona ciągłym spłacaniem zobowiązać lub walką z natrętną windykacją. Są też i takie osoby, które nie dają rady na swoich barkach udźwignąć problemów i próbują się zabić. Jest to przerażające, ale tak niestety również się dzieje. Wspominamy o tym, by podkreślić powagę sytuacji.

Dlatego jeśli czytasz ten artykuł, masz dług i czujesz, że zaczyna brakować Ci sił, skontaktuj się z nami! Nie czekaj na kolejny krok ze strony windykacji!

Pomagamy w oddłużaniu

Nasz zespół od poniedziałku do piątku pomaga likwidować zadłużenia. Mamy dwa główne zespoły: dział negocjacji i dział procesowy. Pierwszy prowadzi liczne rozmowy z wierzycielami i stara się rozwiązać problem na etapie przedsądowym. Dokonuje wszelkich starań, aby warunki spłaty rat były korzystne. Drugi dział zajmuje się obroną procesową: wnosi sprzeciwy od nakazów zapłaty, broni w sądzie, często pozywa. Wszystkim naszym specjalistom zależy na wykonywaniu swojej pracy z dużą dokładnością oraz co najważniejsze – ze skutecznością!

Sprzeciw od nakazu zapłaty

Sprawa naszego Klienta trafiła do nas kilka dni przed końcem terminu na złożenie sprzeciwu od nakazu zapłaty. Zapoznaliśmy się z historią i przeanalizowaliśmy krok po kroku wszystkie dokumenty. Zanim jednak rozpoczęliśmy współpracę, musieliśmy jeszcze podpisać z naszym Klientem umowę i uzyskać od niego pełnomocnictwo. Jest ono niezbędne, aby nasz prawnik mógł reprezentować Klienta w sądzie. Dopiero po uzyskaniu podpisów, wkroczyliśmy do obrony. Sąd powództwo oddalił w całości!

Nie zadręczaj się swoim zadłużeniem. Wykonaj pierwszy krok i skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na każde pytania.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Sprawdź również nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: