• Home
  • Chwilówki
  • Pomoc dla osób zadłużonych. Za nami kolejna sprawa z Profi Credit, którą wygraliśmy!

Pomoc dla osób zadłużonych. Za nami kolejna sprawa z Profi Credit, którą wygraliśmy!

Pomoc dla osób zadłużonych to nasz główny cel. Prowadzimy negocjacje z wierzycielami, bronimy pozwanych osób i skutecznie walczymy z zadłużeniami. W większości przypadkach udowadniamy bezzasadne roszczenia!

Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu: 6930,61 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Nieprzemyślana pożyczka

 „To nie była dobra decyzja. Chciałam spłacić pożyczki inną pożyczką. W bankach byłam skreślona, nie miałam możliwości skonsolidowania pożyczek. Pomyślałam więc, że pieniądze pożyczę w Profi Credit.”- napisała w wiadomości nasza Klientka.

Wśród naszych Klientów są też takie osoby, które nie przemyślały pożyczki w parabanku. Nikogo nie oceniamy! Staramy się jedynie pomóc w wyjściu z długów.

Nie chowaj głowy w piasek!

U naszej Klientki problem wyszedł na światło dziennie, gdy odebrała nakaz zapłaty. Dopiero wtedy zdała sobie sprawę z powagi sytuacji. Kwota na nakazie zapłaty była zdecydowanie większa niż kwota pożyczki, a mało tego cały wypłacony kapitał został spłacony z nawiązką. Nasza Klientka próbowała dojść do tego w jaki sposób jej dług mógł się aż tak się powiększyć. Postanowiła poszukać pomocy w jednej z firm, która specjalizuje się w oddłużaniu. Tak trafiła do nas!

Pomoc dla osób zadłużonych

Przeszukując dokładnie Internet nasza Klientka odnalazła nasz Portal Dłużnika. Wpisała w wyszukiwarkę frazę, która ją interesowała i po wyświetleniu kilku wygranych przez nas spraw, zaczęła czytać o profilu naszej Kancelarii. Dzięki opisanym historiom zdała sobie sprawę, że z jej sytuacji także może być wyjścia. Postanowiła działać.

Po dokładnej analizie nadesłanych dokumentów, od razu wiedzieliśmy, że jesteśmy w stanie pomóc. Sąd po naszej obronie wydał wyrok: powództwo zostało oddalone w całości! Okazało się, że koszty pożyczki były bezzasadne, a sama umowa zawierała szereg klauzul abuzywnych (niedozwolonych) skutecznie kwestionowanych w orzecznictwie.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Sprawdź również nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: