Zawyżone długi w Profi Credit. Na prośbę pani Marty poprowadziliśmy jej kolejną sprawę

Zawyżone długi doprowadziły do naszej Kancelarii kolejną osobę. Pani Marta postanowiła podjąć obronę w sprawie. Kwota, która była na nakazie zapłaty (blisko 12 tysięcy złotych) była tak ogromna, że aż absurdalna. Na szczęście zajęliśmy się tą sprawą i wygraliśmy – Sąd oddalił powództwo w całości!

Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu: 11934,81 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Szybkie pożyczki pozabankowe

Z naszego doświadczenia wiemy, że wszystkie pożyczki są chwalone o ile spłaty dokonywane są na czas. Jeśli chodzi o udzielenie pożyczki, to zazwyczaj odbywa się ona natychmiast i bez najmniejszych komplikacji. Gorzej jest wtedy, gdy klient parabanku nie jest w stanie oddać długu na czas i próbuje negocjować. Tutaj absolutnie nie chodzi o to, że nie chce spłacać zobowiązania, ale o to, że akurat w tym momencie nie posiada całej kwoty do spłaty.

Zawyżone długi, czyli koszty których nie powinno być

Jeśli chodzi o windykację z firmy pożyczkowej Profi Credit, to kwoty, których się domagają, znacznie przewyższają wysokość zaciągniętego zobowiązania.

Do rąk kolejnej osoby trafił nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym. Pani Marta zdawała sobie sprawę, że samej nie uda jej się wygrać sprawy i udowodnić swoich racji. Odnalazła nasz Portal w Internecie i postanowiła umówić się na spotkanie. Tym razem, zanim podpisała za nami umowę, musiała na spokojnie ją przeanalizować.

Skuteczna pomoc

Wytłumaczyliśmy na spokojnie jak wygląda współpraca z naszą kancelarią.

Dbamy o to, aby każdy nasz Klient został poinformowany o przebiegu oddłużania. Jak wygląda nasza pomoc, ile może trwać, na jakie koszty musi się ewentualnie przygotować nasz Klient. Dopiero wtedy, gdy jesteśmy już pewni, że wszystko zostało wyjaśnione, podpisujemy umowę i prosimy o udzielenie pełnomocnictwa.

Wracając do sprawy pani Marty – przyszła do nas z sądowym nakazem zapłaty. Od odebrania przesyłki jest dokładnie 14 dni na wniesienie sprzeciwu. Tylko wtedy sprzeciw uznany będzie za skutecznie wniesiony. Nasz adwokat przeanalizował dokumenty związane z pożyczką. W sprzeciwie podniósł bezzasadność dochodzonego żądania i wygrał sprawę. Sąd przyznał rację i stwierdził, że powód nie posiadał roszczeń do naszej Klientki. Dług zniknął, gdy zapadł wyrok – powództwo zostało oddalone w całości!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Sprawdź również nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: