• Home
  • Chwilówki
  • Skuteczne oddłużanie. Za nami kolejna wygrana walka z RRM Limited!

Skuteczne oddłużanie. Za nami kolejna wygrana walka z RRM Limited!

Za nami kolejne skuteczne oddłużanie. Powód nie zgodził się z decyzją sądu I Instancji i złożył apelację od wyroku. Na szczęście została ona oddalona, czyli krótko mówiąc sprawa zamknięta.

Wierzyciel: RRM Limited
Wysokość długu: 3261,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Oddalenie apelacji powoda

Kim jest dłużnik?!

„Jestem dłużnikiem!”- słyszymy to kilkadziesiąt razy dziennie.

Ale tak w zasadzie kim jest ten dłużnik? Nie ma określonego wieku – może mieć 25 lat jak i również 60. Nie ma określonego wykształcenia – może mieć skończoną szkołę podstawową, a może posiadać tytuł profesora. Zdarzają się nawet prawnicy z wykształcenia. A zawód jaki wykonuje? Niestety, to kryterium też nie ma wpływu, czy ktoś straci płynność finansową. Wiemy, że może być to osoba pracująca fizycznie, nauczyciel, psycholog, adwokat, lekarz, policjant po prosty każdy! Tylko jedno łączy wszystkich – DŁUGI, z którymi ciężko jest sobie poradzić.

Czasami zadłużenie jest skutkiem kilku nieprzemyślanych do końca decyzji lub nieprzewidzianych sytuacji życiowych (np. utrata pracy, choroba).

Długi bardzo mocno mogą oddziaływać na nasze życie. Zadłużona osoba, idąc do pracy ma świadomość, że zarabia po to, aby spłacać wierzycieli.

W wielu przypadkach dłużnik zdaje sobie sprawę, że tak dłużej już nie da rady. Bardzo często załamuje się. Ma lepsze i gorsze dni, ale jego życie to permanentny strach przed windykacją, telefonami, listami, pukaniem do drzwi. Boi się tego co będzie juto, za tydzień, za kilka miesięcy!

Skuteczne oddłużanie

Posiadanie długów to jedna z bardziej destrukcyjnych sytuacji jakie mogą spotkać człowieka. I tak było w przypadku naszej Klientki, która skontaktowała się z nami. Gdy odwiedziła naszą siedzibę, była cieniem człowieka. Po otrzymała nakazu zapłaty od firmy skupującej długi, załamała się. Na szczęście w ostatnim momencie postanowił poszukać pomocy.

Po dokładnej analizie dokumentów, przedstawiliśmy jakie widzimy rozwiązanie w jej sytuacji. W grę wchodziło całościowe oddłużanie! Podpisaliśmy z panią Grażyną umowę, otrzymaliśmy pełnomocnictwo i przystąpiliśmy do działania. Jednym z wyników naszej pracy jest oddalenie apelacji, którą wniósł wierzyciel nie zgadzając się z wyrokiem oddalającym powództwo w całości. Walczyliśmy do końca i jak widać z sukcesem! Sąd oddalił apelację powoda.

Walcz z problemami

Najważniejsze jest, by szukać pomocy. Jeśli Państwo nie spróbują, to sytuacja może się jedynie pogorszyć. A tego przecież nikt nie chce.

Nasza kancelaria zajmuje się sprawami związanymi z oddłużaniem. Znamy się na różnych kruczkach, które stosują pożyczkodawcy. Wiemy jak z nimi walczyć!

Jeśli chcesz powierzyć nam swoją sprawę, skontaktuj się z nami.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: