• Home
  • Chwilówki
  • Skuteczne zarzuty od nakazu zapłaty z weksla, czyli wygraliśmy kolejną sprawę

Skuteczne zarzuty od nakazu zapłaty z weksla, czyli wygraliśmy kolejną sprawę

Gwarant pozwał kolejną osobę. Tym razem walczyliśmy w obronie pani Dominiki, która została pozwana na kwotę ponad 5 tysięcy złotych! Wnieśliśmy skuteczne zarzuty od nakazu zapłaty z weksla. Sprawa zakończyła się sukcesem. Powództwo zostało oddalone w całości!

Wierzyciel: Gwarant Polskie Towarzystwo Finansowe S.A.
Wysokość długu: 5339,30 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Problemy z pożyczką pozabankową

Tym razem dokumenty, które przyniosła Pani Dominika dotyczyły firmy Gwarant Polskie Towarzystwo Finansowe S.A. Niestety i tym razem otrzymała nakaz zapłaty którego się kompletnie nie spodziewała. Na szczęście pani Dominika zdążyła poznać nas na tyle dobrze, by wiedzieć, że kolejny raz możemy jej pomóc. Znów podpisaliśmy umowę i po udzieleniu nam pełnomocnictwa, rozpoczęliśmy obronę.

Nakaz zapłaty z sądu

W większości przypadków nasi Klienci są przerażeni. Instytucja jaką jest sąd, nie wiedzieć czemu, bardzo źle im się kojarzy. Proszę jednak pamiętać, że to właśnie w sądzie, możemy domagać się sprawiedliwego wyroku! Zdajemy sobie sprawę, że otrzymanie sądowego nakazu zapłaty, może wzbudzać obawy. Nie każdy przecież zna się na prawie. Rozumiemy to i dlatego polecamy skorzystanie z pomocy firm, które mają ogromną wiedzę w zakresie obrony dłużnika. Zapewniamy, że wygraliśmy już tysiące spraw procesowych gdzie broniliśmy pozwanych przed nakazami zapłaty.

Gwarant przegrywa sprawę

Po otrzymaniu wszystkich niezbędnych dla nas dokumentów, przystąpiliśmy do dokładnej analizy sprawy naszej Klientki, a następnie do obrony, która przyczyniły się do wyroku sądowego. Nasz adwokat podniósł wszystkie zarzuty, które miały zadecydować o wyroku. Udało się! Sąd oddalił powództwo w całości a kosztami obciążył powoda.

Gdy pojawiają się pytania bez odpowiedzi, proponujemy naszą darmową konsultację. Podczas rozmowy, chętnie opowiemy o naszym planie oddłużania. Jeśli będą Państwo gotowi, by powierzyć nam swoją sprawę – rozpoczniemy współpracę.

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: