• Home
  • Chwilówki
  • Po naszej interwencji Takto NSFIZ cofnęło pozew o zapłatę

Po naszej interwencji Takto NSFIZ cofnęło pozew o zapłatę

Takto NSFIZ cofnęło pozew o zapłatę przeciwko naszej Klientce. Widać podniesione zarzuty okazały się w punkt trafione.

Wierzyciel: Takto NSFIZ
Wysokość długu: 9441,93 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Postępowanie umorzone wobec cofnięcia pozwu

Pożyczka, którą przejął fundusz współpracujący z pożyczkodawcą

Fundusz, który zakupił zadłużenie naszego Klienta ściśle współpracuje z firmą udzielającą pożyczek. Zapewne niejedna osoba zauważyła zadziwiającą zbieżność w nazwach: Takto Finanse oraz Takto NSFIZ. Wiele osób nawet myślało, że to jedna i ta sama działalność. Błąd! Pierwsza firma udziela pożyczek, a ta druga przejmuje długi i dochodzi ich dalej przed sądami.

Windykacja

Przypominamy: celem windykacji jest dojście do porozumienia z pożyczkobiorcą, a nie gnębienie go. Przedstawiciel z firmy windykacyjnej absolutnie nie może wykonywać żadnych czynności, które zastraszają dłużnika. Nie może: obrażać, grozić, zjawiać się w domu lub nachodzić w pracy. Gdy tylko granica zostanie przez niego przekroczona, mogą Państwo zgłosić sprawę na policję. Niestety ich metody często są skuteczne i zastraszone osoby postanawiają ulec presji i spłacić zadłużenie. To błąd!

Darmowa konsultacja 

Jeśli otrzymaliście Państwo nakaz zapłaty lub pojawiła się nachalna windykacja, prosimy o kontakt. Chętnie umówimy się na spotkanie lub jeśli jest to wygodniejsze – porozmawiamy przez telefon. Konsultacja, której udzielamy jest zupełnie darmowa. Powstała ona po to, aby móc wyjaśnić Państwu nasze działania, ale przede wszystkim, by udowodnić, że długi mogą zniknąć.

W przypadku naszego Klienta sprawa zakończyła się umorzeniem postępowania. Oznacza to, że po naszej interwencji powód zrezygnował z dalszej walki. Wycofał swój pozew, czyli dosłownie stchórzył!

Masz pytania? Śmiało, skontaktuj się z naszą kancelarią!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: