Za nami kolejna wygrana sprawa z Profi Credit

Ilość zamieszczanych przez nas wygranych spraw potwierdza, że z Profi Credit bardzo często można w sądzie wygrać! Tym razem sprawa dotyczyła zadłużenia na ponad 18 000 zł. Po naszej obronie dłużnik przestał być dłużnikiem!

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu: 18.051,38 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Podejrzana sprawa

Czy nikogo nie dziwi fakt, że wiele firm chce udzielać pożyczek osobom, które normalnie nie miałyby szansy na otrzymanie ich? „Pożyczka bez weryfikacji dochodów”, „pożyczka za okazaniem JEDYNIE dowodu osobistego”, czy równie często "pożyczka bez BIK i KRD" to tylko kilka haseł, które powinny dać nam do myślenia. Dlaczego pożyczkodawca chce udzielić pożyczki ludziom, którzy prawdopodobnie nie będą w stanie jej później oddać? Mamy na to swoją teorię...

Kancelaria, która skutecznie broni

Na całe szczęście z nami jest tak, jak w przyrodzie – równowaga musi być. Są firmy, które udzielają pożyczek, a w opozycji do nich stoją te, które bronią dłużników przed roszczeniami! Zawsze jesteśmy po stronie niewinnych osób.

Nie nalegamy, aby podpisywać z nami umowę i udzielać pełnomocnictwa. Jedynie polecamy skorzystać z naszej darmowej konsultacji. A dopiero, gdy zdecydują się Państwo na to, żebyśmy to akurat my reprezentowali Waszą sprawę, podpisujemy umowę. To Państwa wybór, a my jedynie możemy pomóc!

Kolejny zadowolony klient

 „Bardzo serdecznie dziękuję Państwa Kancelarii za skuteczną pomoc. Na pewno nie zapomnę o tym i opowiem również przyjaciołom jak unikać problemów. Dziękuję za pomoc i cierpliwość do mojego marudzenia. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.” – napisała nasza Klientka

Ogromnie cieszą nas te słowa, oraz fakt, że długi naszej Klientki to przeszłość.

 Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Odwiedź naszą stronę: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy