Za nami kolejna wygrana sprawa z Profi Credit

Ilość zamieszczanych przez nas wygranych spraw potwierdza, że z Profi Credit bardzo często można w sądzie wygrać! Tym razem sprawa dotyczyła zadłużenia na ponad 18 000 zł. Po naszej obronie dłużnik przestał być dłużnikiem!

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu: 18.051,38 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Podejrzana sprawa

Czy nikogo nie dziwi fakt, że wiele firm chce udzielać pożyczek osobom, które normalnie nie miałyby szansy na otrzymanie ich? „Pożyczka bez weryfikacji dochodów”, „pożyczka za okazaniem JEDYNIE dowodu osobistego”, czy równie często „pożyczka bez BIK i KRD” to tylko kilka haseł, które powinny dać nam do myślenia. Dlaczego pożyczkodawca chce udzielić pożyczki ludziom, którzy prawdopodobnie nie będą w stanie jej później oddać? Mamy na to swoją teorię…

Kancelaria, która skutecznie broni

Na całe szczęście z nami jest tak, jak w przyrodzie – równowaga musi być. Są firmy, które udzielają pożyczek, a w opozycji do nich stoją te, które bronią dłużników przed roszczeniami! Zawsze jesteśmy po stronie niewinnych osób.

Nie nalegamy, aby podpisywać z nami umowę i udzielać pełnomocnictwa. Jedynie polecamy skorzystać z naszej darmowej konsultacji. A dopiero, gdy zdecydują się Państwo na to, żebyśmy to akurat my reprezentowali Waszą sprawę, podpisujemy umowę. To Państwa wybór, a my jedynie możemy pomóc!

Kolejny zadowolony klient

 „Bardzo serdecznie dziękuję Państwa Kancelarii za skuteczną pomoc. Na pewno nie zapomnę o tym i opowiem również przyjaciołom jak unikać problemów. Dziękuję za pomoc i cierpliwość do mojego marudzenia. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.” – napisała nasza Klientka

Ogromnie cieszą nas te słowa, oraz fakt, że długi naszej Klientki to przeszłość.

 Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Odwiedź naszą stronę: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: