Spółka RRM Limited kontra nasza Kancelaria. Wygraliśmy kolejny proces

Spółka RRM Limited przejęła dług naszej Klientki. Gdy sprawa trafiła do sądu przyjęliśmy pełnomocnictwo i wdaliśmy się w spór. Sąd podzielił nasze wątpliwości i powództwo zostało oddalone w całości.

Wierzyciel: RRM Limited
Wysokość długu:  1666,86zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pamiętaj żeby uważnie czytać umowy

Ten artykuł jest przestrogą dla wszystkich, którzy nie czytają umów. Pamiętajcie, że nikt nie będzie Was oceniał jeśli nie zrozumiecie niektórych zapisów w umowie i poprosicie o ich wyjaśnienie. Również nikt nie ma prawa Was ocenić, gdy czytanie umowy zajmie Wam więcej czasu. Zanim podpiszecie jakikolwiek papier upewnijcie się, że wszystko jest jasne i zrozumiałe!

Nasza klientka miała problem ze zrozumieniem umowy na kilkanaście stron. Nie dość, że umowa była bardzo długa, to była jeszcze napisana językiem prawniczym, którego nasza bohaterka nigdy nie rozumiała.

„Myślałam, że zostanę wyśmiana jak zobaczą, że kilka kartek czytam znacznie dłużej niż inni. Zajęłoby mi to ok. pół godziny. W mojej chorobie przestawiają mi się wyrazy i często mylę litery. Nie chciałam, by pani udzielająca mi pożyczki wzięła mnie za idiotkę. Już i tak czułam się głupio, że muszę skorzystać z ich oferty, ponieważ zabrakło mi pieniędzy na życie” – tłumaczyła nam pani Ola.

Co takiego może być w umowie?

Jak to często bywa w podobnych przypadkach nasza Klientka nie była w stanie spłacić pożyczki na czas wobec czego wielokrotnie ją refinansowała i przedłużała. W końcu gdy zrozumiała, że to wyrzucanie pieniędzy w błoto postanowiła bronić swoich praw w sądzie. Szybko została pozwana, a gdy sąd doręczył nakaz zapłaty, trafiła do naszej Kancelarii. Nie mieliśmy wątpliwości, że sprawa zapewne zostanie przez sąd oddalona.

Kancelaria oddłużeniowa – tutaj znajdziesz pomoc

Wiedzieliśmy, że wygramy sprawę w sądzie. Po zapoznaniu się z dokumentami rozpoczęliśmy działania. Wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty i wdaliśmy się w spór. Sąd oddalił powództwo!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Odwiedź naszą stronę: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: