Getin Noble Bank S.A. po długich negocjacjach zawarł ugodę z naszymi Klientami. Ponad 100 000 tysięcy złotych umorzone!

Getin Noble Bank S.A. wypowiedział naszym Klientom kredyt hipoteczny. Sprawą zajęła się nasza Kancelaria. Tuż przed licytacją komorniczą udało nam się wynegocjować bardzo dobre warunki ugody. Bank zgodził się na wnioskowane raty i zdecydował się umorzyć prawie wszystkie odsetki karne!

Wierzyciel: Getin Noble Bank S.A.
Wysokość długu: 290.738,78 PLN
Zadanie: Zawarcie porozumienia
Uzyskany efekt: Ugoda z umorzeniem 108.258,94 PLN

Ciężka choroba i kłopoty gotowe

Serce nam się kraja, gdy słyszymy o takich problemach jakie spotkały naszych Klientów. Okazało, że u męża pani Magdy wykryto poważne schorzenie. Z dnia na dzień jego stan pogarszał się. Niestety lekarze nie dawali zbyt dużych szans na wyleczenie. Co w takim przypadku może zrobić małżonka, gdy jedyne co jej pozostaje, to obserwowanie jak z każdym dniem z jej męża uchodzi życie? Nagła choroba całkowicie zawładnęła światem rodziny - każda suma, którą rodzina posiadała była przekazywana na lekarstwa i fachową opiekę medyczną. Małżonkowie nie byli w stanie regulować zobowiązań w terminie. Wśród niespłacanych zobowiązań był także kredyt hipoteczny najpierw windykowany, następnie skierowany do sądu i na końcu do komornika.

Postępowanie komornicze – czyli obawa przed utratą wszystkiego

Któregoś dnia do naszych Klientów trafiło pismo od komornika, w którym zostali oni poinformowani o postępowaniu egzekucyjnym. W wyniku choroby mąż pani Magdy przestał pracować i rodzina była na utrzymaniu tylko jednego z małżonków. Niestety pojawił się kolejny problem, bo do pracodawcy pani Magdy dotarł zajęcie wynagrodzenia. Aż trudno wyobrazić sobie, co człowiek czuje w takim momencie. Nie dość, że nie jest w stanie pomóc bliskiej osobie, to musi jeszcze normalnie pracować, ponieważ wie, że tylko jego wypłata zapewnia im utrzymanie. O spłacie długów nie ma mowy.

„Nie wiem już co mam robić. Boję się, że Kamil za chwilę umrze i zostawi mnie samą z dziećmi. Nie wyobrażam sobie tego. Dopóki mam pracę, będę z mojej pensji opłacała jego leki. Za resztę muszę zapewnić wyżywienie dzieciom. Gdyby nie one to nie wiem czy nie poddałabym się. Próbuję się nie załamywać, ale powoli zaczyna brakować mi sił” – mówiła zapłakana kobieta

Kancelaria oddłużeniowa negocjuje z Bankiem

Małżeństwo trafiło do naszej Kancelarii dopiero po tym, gdy komornik wyznaczył termin licytacji komorniczej. Wyobrazili sobie, że do ich mieszkania zaczynają przychodzić obce osoby, które zainteresowane są zakupem ich majątku. Nie mogli na to zezwolić. Dodatkowo chcieli również oszczędzić dzieciom kolejnego traumatycznego przeżycia.

Na całe szczęście nie było jeszcze za późno, abyśmy podjęli skuteczne działania. Podpisaliśmy z małżeństwem umowę i rozpoczęliśmy negocjacje z Bankiem. Nasz upór doprowadził do porozumienia! Bank zgodził się na porozumienie i umorzył naszym Klientom ponad 108 000 zł! Pozostałe zadłużenia rozłożył im na raty w wysokości 1500 zł miesięcznie, czyli tyle ile deklarowaliśmy we wnioskach. Teraz zajmiemy się jeszcze kosztami egzekucji, tak żeby do zapłaty była jak najmniejsza kwota.

To kolejny duży sukces jaki odniosła nasza Kancelaria. Nie to jednak jest tak ważne – ogromnie się cieszymy, że pomogliśmy naszym Klientom. Mamy nadzieję, że choroba ustąpi, tak jak ustąpił Bank.

Masz problem z zadłużeniem? Napisz lub zadzwoń do nas!
+48 570 105 708
+48 530 182 192

pomoc@portal-dluznika.pl

Odwiedź naszą stronę: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy