• Home
  • Obrona w sądzie
  • Kancelaria Medius przejęła dług naszej Klientki. Sąd oddalił powództwo w całości

Kancelaria Medius przejęła dług naszej Klientki. Sąd oddalił powództwo w całości

Kancelaria Medius przejęła dług Pani Teresy. Na szczęście nasza Klientka znalazła Portal Dłużnika. Dokładnie sprawdziliśmy wszystkie dokumenty i wykazaliśmy nieprawidłowości w cesji. Dzięki temu Kancelaria Medius przegrała kolejną sprawę. Sąd oddala powództwo w całości, a my jesteśmy szczęśliwi, że pomogliśmy kolejnej osobie.

Wierzyciel: Kancelaria Medius
Wysokość długu: 1404,20 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Brak reakcji może być początkiem lawiny nieszczęść

Pani Teresa od kilku lat korzystała z najróżniejszych pożyczek. Była z nich zadowolona. Wszystko się zgadzało, długi spłacała w terminie. Można powiedzieć, że była wzorową klientką. Nikt nie wiedział, że pani Teresa kilka miesięcy później trafi do domu opieki. Jej choroba nie pozwoliła na to, aby kobieta mogła sama mieszkać. Udzieliła pełnomocnictwa swojej córce, która miała zająć się spłatą zobowiązań.

Bardzo często firmy współpracują z innymi, które skupują długi

Jedna z pożyczek została przejęta przez Kancelarię Medius. Córka pani Teresy nie była załamana, lecz wściekła.

To się w głowie nie mieści jak można żerować na cudzym nieszczęściu! Przecież wszystko zostało załatwione: zdobyłam potrzebne dokumenty, by móc za mamę decydować, chciałam spłacać pożyczkę. Od razu wysłałam pismo z zaświadczeniem od lekarza o złym stanie zdrowia matki. Oni nawet nie chcieli negocjować!” – mówiła zrezygnowana.

Znamy takie przypadki i wiemy jak pomóc dłużnikom. Spotkaliśmy się z córką pani Teresy i przygotowaliśmy plan oddłużeniowy. Za jej zgodą zajęliśmy się sprawą Kancelarii Medius  i kilkoma innymi. Oceniliśmy dokładnie dokumenty, wyłapaliśmy błędy przy przenoszeniu wierzytelności. Następnie wnieśliśmy sprzeciw i rozszerzyliśmy stanowisko procesowe w kolejnych pismach. Sąd nie miał wyjścia, sprawę Kancelarii Medius oddalił w całości. Dodatkowo za chwilę zapadną kolejne wyroki oddalające w dwóch innych sprawach Pani Teresy.

Pomoc jest bliżej niż myślisz

Jeśli jesteś bardzo zajęty lub bardzo zmęczony problemami, które nagle Cię przytłoczyły – nie poddawaj się! Wystarczy, że znajdziesz nas w Internecie. Możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefoniczne. Opisz nam swoją sprawę, a wszystkie skany dokumentów prześlij na nasz adres: pomoc@portal-dluznika.pl

Wiemy jak rozwiązać problemy z długami. Nikogo nie oceniamy i gwarantujemy pełną dyskrecję!

Kontakt telefoniczny:
+48 570 105 708
+48 530 182 192

Odwiedź naszą stronę: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: