Nakaz zapłaty od GCM i nasza interwencja – powództwo oddalone w całości  

Nakaz zapłaty od GCM wzbudził niepokój Pani Teresy, która postanowiła zgłosić się do kancelarii prawnej z prośbą o pomoc. Spotkanie było niezwykle pozytywne mimo, że sytuacja naszej Klientki była dość trudna. Udało nam się doprowadzić do oddalenia powództwa w całości.

Wierzyciel: GCM Global Collection Sp. z o.o.
Wysokość długu: 2890,34 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości

Nakaz zapłaty od GCM Global Collection

Pani Teresa otrzymała pismo informujące o tym, że firma GCM nie tylko odkupiła dług, ale także wkroczyła na drogę sądową w celu jego odzyskania. Emerytka zgłosiła się do nas z prośbą o poradę – nie wiedziała, czy nakaz jest prawomocny, nie ufała także obco brzmiącej nazwie firmy. Podczas konsultacji wyjaśniliśmy Pani Teresie na spokojnie wszystko to, co wzbudzało jej wątpliwości. Wytłumaczyliśmy także, jak może działać w przypadku takiego nakazu. Kobieta zdecydowała się podpisać z nami umowę – wcześniej opowiedzieliśmy dokładnie jakie są zasady współpracy z naszą kancelarią.

Sprzeciw od nakazu zapłaty

Zgodnie z prawem, dłużnik ma 14 dni na wniesienie sprzeciwu od nakazu zapłaty. Jeśli tego nie zrobi, jest zobowiązany do spłaty lub może oczekiwać kolejnego kroku wierzyciela, czyli wystąpienia o egzekucję komorniczą. Powierzając nam pełnomocnictwo Pani Teresa zdecydowała się na walkę o oddalenie powództwa. Oczywiście przygotowaliśmy wszystko w imieniu Klientki, przedstawiając nasze wątpliwości co do zasadności nakazu. Sąd rozpatrzył sprzeciw i na tej podstawie oddalił powództwo firmy GCM w całości.

Problem z długami – pomoc

Jak wyjść z zadłużenia? Co zrobić z nakazem zapłaty? Jak rozmawiać z wierzycielem? Co zrobić z niespłaconym kredytem? Takie pytania często padają ze strony naszych Klientów. Na każde z nich odpowiadamy w odniesieniu do konkretnej sprawy, na podstawie analizy dokumentów dostarczonych przez osoby zainteresowane. Staramy się szybko odpowiadać na wszystkie wiadomości.

Nasz email: pomoc@portal-dłużnika.pl

Zapraszamy także na nasz profil na portalu Facebook: Facebook/Portal Dłużnika

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy