Porozumienie z Eurobankiem – niższa rata bez dodatkowych odsetek

Porozumienie z Eurobankiem w imieniu Pani Agnieszki było celem kolejnej prowadzonej przez nas sprawy. Prawnicy z naszej kancelarii stanęli na wysokości zadania i doprowadzili do ugody. Klientka będzie płaciła co miesiąc znacznie mniej niż pierwotnie.

 Wierzyciel: Eurobank S.A.
Wysokość długu: ok. 55 000 zł
Zadanie: Negocjacje
Uzyskany efekt: Ugoda; wydłużenie okresu spłaty przy obniżeniu wysokości rat; brak odsetek

Kredyt w Eurobanku

Pani Agnieszka postanowiła wziąć kredyt, aby poprawić swoją sytuację, uporządkować pewne sprawy i rozpocząć w pełni samodzielne życie tak, jak zawsze to sobie wyobrażała. Niestety wydatki przerosły jej założenia  i w pewnym momencie miała już trudność ze spłatą rat. Zgłosiła się do nas z prośbą o konsultacje i pomoc. Zaproponowaliśmy podjęcie negocjacji z wierzycielem. Pani Agnieszka zdecydowała, że woli powierzyć to zadanie nam – podpisaliśmy umowę.

Negocjacje z bankiem

Negocjacje w sprawie kredytu nie były dla nas nowością, jednak za każdym razem dobrze się przygotowujemy przed przystąpieniem do rozmów. Z doświadczenia wiemy, że dzięki temu druga strona przychylniej patrzy na wniosek dotyczący restrukturyzacji umowy kredytowej. Nasza interwencja poskutkowała obniżeniem wysokości rat i wydłużeniem okresu spłaty, ale bez dodatkowych odsetek. Pani Agnieszka będzie spłacać zobowiązanie uiszczając co miesiąc 650 złotych przez 90 miesięcy. Taka kwota nie przekroczy jej możliwości finansowych i uchroni przed ryzykiem wypowiedzenia umowy przez bank oraz egzekucji komorniczej, co byłoby kolejnym krokiem wierzyciela na drodze do odzyskania należności.

Kancelaria prawna, oddłużanie

Zachęcamy do kontaktu osoby, które mają problem ze spłatą zadłużenia i potrzebują pomocy. Udzielamy jej nieodpłatnie i dopiero po analizie dokumentów przedstawiamy (lub nie, zależnie od woli rozmówcy) ofertę współpracy oraz wyjaśniamy warunki umowy. Aby się z nami skontaktować wystarczy napisać na maila: pomoc@portal-dluznika.pl

Zachęcamy też do odwiedzenia naszego profilu na portalu społecznościowym Facebook: Facebook/PortalDłużnika

Dokumenty w tej sprawie: