• Home
  • Obrona w sądzie
  • Częściowe oddalenie powództwa Profi Credit. Klient musi dopłacić do kwoty kapitału

Częściowe oddalenie powództwa Profi Credit. Klient musi dopłacić do kwoty kapitału

Powództwo Profi Credit zostało po naszej interwencji częściowo oddalone – Pan Radosław musi spłacić pozostałą część kapitału. W kieszeni naszego Klienta pozostanie wiele tysięcy złotych.

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu:
9385,00 zł. 
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Częściowe oddalenie powództwa

Nakaz zapłaty od Profi Credit

Profi Credit otrzymało nakaz zapłaty przeciwko Panu Radosławowi. Mężczyzna zgłosił się do nas z prośbą o konsultację oraz poradę. Rozmowa zakończyła się podpisaniem umowy i udzieleniem nam pełnomocnictwa. Jak to bywa w wielu podobnych sprawach, szybko wnieśliśmy zarzuty od nakazu zapłaty, następnie powództwo Profi Credit zostało częściowo oddalone. W tym przypadku oznacza to, że nasz Klient zobowiązany jest do spłaty niespłaconego jeszcze kapitału. Co ważne upadły też koszty procesu.

Decyzja sądu sprawiła, że Pan Radosław spłaci sprawiedliwie to, co pożyczył. Nie będzie musiał natomiast uiszczać dodatkowych opłat. Jest to wyrok korzystny dla naszego Klienta. – podsumowuje Łukasz Białkowski, współwłaściciel kancelarii oddłużeniowej prowadzącej Portal Dłużnika.

Masz prawo się bronić

Dłużnicy mają prawo konsultować się ze specjalistami, mieć wątpliwości co do zasadności roszczeń wierzycieli i bronić się przed niesprawiedliwością. Będziemy to powtarzać do znudzenia! Portal Dłużnika to miejsce, w którym osoby często poniżane i traktowane jako gorsze, mogą znaleźć opisy autentycznych spraw prowadzonych w imieniu dłużników. Nasza kancelaria powstała po to, by bronić tych, którym wmawia się, że nie mają do tego prawa.

Darmowa konsultacja prawna

Oferujemy całkowicie darmową konsultację prawną – można wysłać nam skany dokumentów wraz z opisem sprawy, a my podpowiemy co należy w danej sytuacji zrobić. Reprezentujemy Klientów podczas negocjacji z wierzycielami,  a gdy trzeba także w sądzie. Coraz częściej prowadzimy sprawy przeciwko firmom pożyczkowym o zwrot nienależnych opłat, w tym za przedłużenia terminu spłaty. Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas na pomoc@portal-dluznika.pl i zajrzyj na naszą stronę: https://web.facebook.com/portaldluznika/

 

Dokumenty w tej sprawie: