Powództwo Alior Bank o 146 tys. zł oddalone w całości

Alior Bank uzyskał nakaz zapłaty w sprawie na ponad 146 tysięcy zł. Nasi Klienci udzielili nam pełnomocnictwa. Postanowiliśmy powalczyć i to była bardzo dobra decyzja – sąd oddalił powództwo, a Państwo M. otrzymają ponad 5 tysięcy złotych zwrotu za koszty procesu.

Wierzyciel: Alior Bank S.A.
Wysokość długu: 146.899,34 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Efekt: Powództwo oddalone w całości

Dług w Alior Banku

Zadłużenie naszych Klientów wynikało z niespłaconego kredytu. Dług w Alior Banku urósł do ponad 146 tysięcy złotych. To kwota całkowicie poza zasięgiem naszych Klientów. Nie wdając się w szczegóły ze względu na delikatność sprawy – bank złożył pozew o zapłatę i wnosił o wydanie nakazu zapłaty. Gdybyśmy nie zareagowali na czas, na tej podstawie wierzyciel mógłby skierować sprawę do komornika, która całkowicie pogrążyłaby naszych Klientów. Naszym zadaniem było do tego nie dopuścić.

Sprzeciw od nakazu zapłaty

Prawnicy z naszej kancelarii oddłużeniowej przygotowali sprzeciw od nakazu zapłaty. Sprawa na tak wysoką kwotę, która wynikała z wielu zawiłości finansowych, wymagała od nas solidnego przygotowania. Dzięki doświadczeniu, udało nam się uzyskać taki efekt, na jakim nam zależało.

Wyrok Sądu

Decyzją sąd powództwo zostało oddalone w całości. Co więcej, Państwo M. otrzymają 5434 złotych tytułem zwrotu kosztów procesu. Ta kwota pomoże im nieco uporządkować swoją sytuację finansową.

- Wygrana w sprawie Państwa M. to dla nas kolejny sukces. Zadłużenie w banku, w dodatku na tak wysoką kwotę, to trudny temat nie tylko z prawnego punktu widzenia. W grę wchodzą także emocje, które utrudniają podejmowanie rozsądnych decyzji. Właśnie dlatego dobrze jest skorzystać z pomocy specjalistów, którzy mają doświadczenie w podobnych sprawach i potrafią się maksymalnie zdystansować, żeby działać możliwie jak najskuteczniej. – opowiada Łukasz Białkowski, współwłaściciel kancelarii oddłużeniowej prowadzącej Portal Dłużnika.

Kancelaria oddłużeniowa - kontakt

Kancelaria oddłużeniowa prowadząca Portal Dłużnika mieści się w Łodzi, ale nasi prawnicy podejmują się spraw na terenie całego kraju. Wstępna analiza dokumentów jest darmowa – wystarczy się do nas zgłosić. Najlepiej jest opisać swój przypadek mailowo, wysyłając wiadomość na: pomoc@portal-dluznika.pl

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy