Pożyczka pozabankowa w Profi Credit. Firma uzyskuje nakaz zapłaty i wtedy wchodzimy do „gry”

Pożyczka pozabankowa to oferta, którą proponuje swoim klientom firma Profi Credit. Pani Urszula zdecydowała się na taką pożyczkę i teraz już wie, że to nie był dobry pomysł. Pomogliśmy w kolejnej sprawie.

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu: 11 434,56 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Częściowe oddalenie powództwa

Pożyczka pozabankowa i szybkie pieniądze na koncie

Firma Profi Credit zachęca do wzięcia pożyczki pozabankowej osoby, których zdolność kredytowa nie pozwala na ubieganie się o środki finansowe z banku. Dzięki temu o szybką pożyczkę może ubiegać się w zasadzie każdy, kto jest pełnoletni. Minusem są wysokie koszty udzielanych pożyczek.

Pani Urszula zdecydowała się na pożyczkę, którą przeznaczyła na mały remont mieszkania. Pieniądze otrzymała szybko, w terminie wpłaciła większość kwoty, ale firma pożyczkowa i tak doliczyła swoje. W końcu Pani Urszula straciła już rachubę i zaczęła mieć wątpliwości, czy spłaciła już kapitał pożyczki, czy jeszcze nie i dlaczego roszczenia firmy coraz bardziej rosną.

Profi Credit uzyskuje nakaz zapłaty

Gdy do Pani Urszyli dotarł nakaz zapłaty „miarka się przebrała” i kobieta postanowiła zgłosić się po pomoc i poradę do prawników. Nasza kancelaria oddłużeniowa stoi otworem – Pani Urszula przyszła na spotkanie i razem omówiliśmy całą sytuację oraz plan działania – opowiada Łukasz Białkowski, współwłaściciel kancelarii oddłużeniowej prowadzącej Portal Dłużnika.

Nasi prawnicy dokonali analizy dokumentów i zaproponowali, że wniosą sprzeciw od nakazu zapłaty na podstawie tych nieprawidłowości, które zauważyli. Pani Urszula zgodziła się udzielić nam pełnomocnictwa i przystąpiliśmy do działania.

Sąd po stronie dłużnika

Sprzeciw od nakazu zapłaty spowodował, że sąd częściowo oddalił powództwo. Nasza Klientka ma do zapłaty tylko kwotę, która pozostała do uiszczenia kapitału pożyczki, czyli nieco ponad 2 tysiące złotych. Z kolei firma Profi Credit zwróci Pani Urszuli prawie 3 tysiące kosztów zastępstwa procesowego.  W ten sposób cała sytuacja staje się jasna, a komornik na pewno nie grozi już naszej Klientce.

Jak wyjść z długów?

Kancelaria oddłużeniowa prowadząca Portal Dłużnika, od ponad 10 lat zajmuje się sprawami związanymi z zadłużeniem. Jeśli borykacie się z długami, napiszcie do nas na pomoc@portal-dluznika.pl

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy