Kolejna skutecznie zamknięta sprawa procesowa

Pan Tomasz wielokrotnie spłacił pożyczkę dokonując tzw. wpłat na poczet refinansowania. Pomogliśmy Klientowi, wnosząc skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty. Sąd nie miał wątpliwości, że wszystkie wpłaty dokonane w ten sposób powinny być zaliczane na poczet spłaty długu. Powództwo było więc bezzasadne.

Wierzyciel: RRM Ltd
Wysokość długu: 4688,45 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Oddalenie powództwa w całości

Pożyczka, wierzyciel wtórny i wizja komornika

Pan Tomasz to nasz kolejny zadowolony Klient. Dług mężczyzny wynikał z refinansowanej wielokrotnie pożyczki pierwotnie zaciągniętej w Creamfinance. Z czasem wierzyciel wtórny uzyskał sądowy nakaz zapłaty i właściwie wtedy zwrócił się do nas o pomoc. Pan Tomasz przestraszony wizją komornika, postanowił poszukać kancelarii prawnej, która zajmuje się oddłużaniem i trafił do nas. Dokonaliśmy analizy dokumentów i wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty.

Sprzeciw od nakazu zapłaty

Nasza interwencja spowodowała, że sąd oddalił powództwo RRM Ltd w całości. Powód został zobowiązany do wypłacenia Panu Tomaszowi prawie tysiąca złotych tytułem zwrotu kosztów zastępstwa procesowego. Nasz Klient nie musi już obawiać się spotkania z komornikiem.

Oddłużanie – to jest możliwe

Walka z długami nie odbywa się za pstryknięciem palców. Zazwyczaj trzeba włożyć dużo pracy i wytrwałości w wyjście z zadłużenia. Pomoc prawna jest niezbędna w sytuacji, gdy wierzyciel wystąpi na drogę sądową. Doręczenie nakazu zapłaty to moment, w którym należy zadziałać szybko. Tak też stało się w sprawie naszego Klienta.

Otrzymałeś nakaz zapłaty? Skontaktuj się z nami koniecznie. Nasz email: pomoc@new.portal-dluznika.pl

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy