Casus Finanse NSFIZ pozywa naszego Klienta – nieskutecznie

Casus Finanse NSFIZ skupuje długi od podmiotów finansowych. Zadłużenie Pana Mariusza trafiło do funduszu – ten uzyskał sądowy nakaz zapłaty. Nasi prawnicy postanowili zainteresować się sprawą…

Wierzyciel: Casus Finanse I NSFIZ
Wysokość długu: 12.334,87 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Postępowanie umorzone

Niespłacony kredyt

Casus Finanse przejęło długi Pana Mariusza, które były wynikiem niespłaconego kredytu . Mężczyzna nie był w stanie uiścić całości zobowiązania ze względu na pogorszenie się sytuacji życiowej, o czym nie będziemy szczegółowo pisać, szanując prywatność Klienta. Faktem jest, że kredyt nie został spłacony w całości, a Pan Mariusz niestety nie podjął na czas negocjacji z wierzycielem. Bank postanowił pozbyć się problemu i sprzedał dług funduszowi Casus Finanse NSFIZ. Niedługo później Pan Mariusz zgłosił się do nas z prośbą o analizę dokumentów i pomoc.

Casus Finanse NSFIZ z sądowym nakazem zapłaty

Fundusz uzyskał sądowy nakaz zapłaty. Mężczyzna zaczął szukać podpowiedzi, jak rozwiązać sprawę, w Internecie. Dotarł dzięki temu do informacji o tym, że istnieje strona, na której opisywane są podobne przypadki– Portal Dłużnika. Napisał na nasz email kontaktowy i umówiliśmy się na spotkanie.

Darmowa analiza dokumentów

Złotą zasadą naszej kancelarii oddłużeniowej jest oferowanie darmowej analizy dokumentów w sprawach procesowych. Klienci nie płacą nam za rozeznanie się w sprawie. Nasi prawnicy przejrzeli bardzo dokładnie dokumenty i podnieśli (jak widać trafne) zarzuty, bowiem Casus Finance NSFIZ nie zdecydował się kontynuować sporu. Sąd wezwał Casus Finanse NSFIZ do uzupełnienia braków pozwu w terminie 14 dni. Fundusz tego nie zrobił, więc zgodnie z obowiązującym prawem, postępowanie zostało umorzone. Oznacza to, że Pan Mariusz nie jest zagrożony komornikiem.

Masz długi? Napisz do nas!

Przeciwdziałaj zadłużeniu – jeżeli wziąłeś kredyt lub pożyczkę i wiesz, że nie będziesz w stanie jej spłacić w terminie, zgłoś się do nas, a my pomożemy Ci prowadząc negocjacje z wierzycielem. Wbrew pozorom większość takich negocjacji kończy się sukcesem a dłużnik ma możliwość spłaty długu bez obaw przed poważnymi konsekwencjami prowadzącymi do egzekucji komorniczej. A co jeśli sprawa trafi już do sądu? Przyjmujemy pełnomocnictwo procesowe i bronimy klientów przed roszczeniami powoda. Jak widać – robimy to skutecznie!
Opisz nam, jaki jest Twój problem z podziałem na wysokość zadłużenia oraz wierzyciela.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Dokumenty w tej sprawie: