Casus Finanse NSFIZ pozywa naszego Klienta – nieskutecznie

Casus Finanse NSFIZ skupuje długi od podmiotów finansowych. Zadłużenie Pana Mariusza trafiło do funduszu – ten uzyskał sądowy nakaz zapłaty. Nasi prawnicy postanowili zainteresować się sprawą...

Wierzyciel: Casus Finanse I NSFIZ
Wysokość długu: 12.334,87 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Postępowanie umorzone

Niespłacony kredyt

Casus Finanse przejęło długi Pana Mariusza, które były wynikiem niespłaconego kredytu . Mężczyzna nie był w stanie uiścić całości zobowiązania ze względu na pogorszenie się sytuacji życiowej, o czym nie będziemy szczegółowo pisać, szanując prywatność Klienta. Faktem jest, że kredyt nie został spłacony w całości, a Pan Mariusz niestety nie podjął na czas negocjacji z wierzycielem. Bank postanowił pozbyć się problemu i sprzedał dług funduszowi Casus Finanse NSFIZ. Niedługo później Pan Mariusz zgłosił się do nas z prośbą o analizę dokumentów i pomoc.

Casus Finanse NSFIZ z sądowym nakazem zapłaty

Fundusz uzyskał sądowy nakaz zapłaty. Mężczyzna zaczął szukać podpowiedzi, jak rozwiązać sprawę, w Internecie. Dotarł dzięki temu do informacji o tym, że istnieje strona, na której opisywane są podobne przypadki– Portal Dłużnika. Napisał na nasz email kontaktowy i umówiliśmy się na spotkanie.

Darmowa analiza dokumentów

Złotą zasadą naszej kancelarii oddłużeniowej jest oferowanie darmowej analizy dokumentów w sprawach procesowych. Klienci nie płacą nam za rozeznanie się w sprawie. Nasi prawnicy przejrzeli bardzo dokładnie dokumenty i podnieśli (jak widać trafne) zarzuty, bowiem Casus Finance NSFIZ nie zdecydował się kontynuować sporu. Sąd wezwał Casus Finanse NSFIZ do uzupełnienia braków pozwu w terminie 14 dni. Fundusz tego nie zrobił, więc zgodnie z obowiązującym prawem, postępowanie zostało umorzone. Oznacza to, że Pan Mariusz nie jest zagrożony komornikiem.

Masz długi? Napisz do nas!

Przeciwdziałaj zadłużeniu – jeżeli wziąłeś kredyt lub pożyczkę i wiesz, że nie będziesz w stanie jej spłacić w terminie, zgłoś się do nas, a my pomożemy Ci prowadząc negocjacje z wierzycielem. Wbrew pozorom większość takich negocjacji kończy się sukcesem a dłużnik ma możliwość spłaty długu bez obaw przed poważnymi konsekwencjami prowadzącymi do egzekucji komorniczej. A co jeśli sprawa trafi już do sądu? Przyjmujemy pełnomocnictwo procesowe i bronimy klientów przed roszczeniami powoda. Jak widać – robimy to skutecznie!
Opisz nam, jaki jest Twój problem z podziałem na wysokość zadłużenia oraz wierzyciela.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy