• Home
  • Chwilówki
  • Aasa Polska – apelacja od wyroku I instancji i zmiana wyroku sądu na korzyść dłużnika

Aasa Polska – apelacja od wyroku I instancji i zmiana wyroku sądu na korzyść dłużnika

Pan Edward zgłosił się do nas po tym, jak zapadł już wyrok w sprawie z powództwa Aasa Polska – nawet w takich sytuacjach można interweniować. Wnieśliśmy apelację, której efekty ułatwią życie naszemu Klientowi. ?

Wierzyciel: Aasa Polska
Wysokość długu: Ok. 2100 zł
Zadanie: Apelacja od wyroku I instancji
Uzyskany efekt: Uwzględniona apelacja, zmiana wyroku na korzyść dłużnika

Pożyczka w Aasa Polska

Dług w firmie Aasa Polska to wynik niespłaconej w terminie pożyczki i kolejnych, które miały pomóc w spłacie tej pierwszej. Pan Edward wziął pierwszą pożyczkę na kilkaset złotych, nie spłacił jej, więc spróbował załatać to kolejną pożyczką – to się jednak nigdy nie kończy dobrze… Po jakimś czasie mężczyzna otrzymał nakaz zapłaty na 2100 złotych plus dalsze koszty i odsetki.

Sprzeciw od nakazu nie został wniesiony na czas i Sąd przyznał rację stronie powodowej. Wtedy „do akcji” wkroczyła żona Pana Edwarda, która zmobilizowała go do znalezienia pomocy i rozwiązania sprawy tak, aby komornik nie zawitał na progu ich domu. Mniej więcej w ten sposób nasze drogi się spotkały. – opowiada Łukasz Białkowski, współwłaściciel kancelarii oddłużeniowej prowadzącej Portal Dłużnika.

Odwołanie od wyroku

Prawnicy kancelarii oddłużeniowej dokładnie zapoznali się z dokumentami. Według ich opinii sprawa była jeszcze do uratowania. Postanowili wnieść apelację od wyroku sądu I instancji. To posunięcie okazało się strzałem w dziesiątkę! Dzięki naszej interwencji Klient ma do zapłaty tylko 431,51 zł – w pozostałym zakresie powództwo oddalono.

– Reakcję Pana Edwarda i jego żony zapamiętamy na długo. Niektórzy Klienci nie mogą uwierzyć w obrót sprawy, inni reagują bardziej wylewnie. – z uśmiechem wspomina Łukasz Białkowski.

Nie pielęgnuj długów

Długi należy eliminować, a nie pielęgnować. Jeżeli wpadliście w spiralę zadłużenia, macie problem z firmą pożyczkową lub do Waszego życia bez pardonu wtargnęła firma windykacyjna – zgłoście się do nas! Od ponad 10 lat oddłużamy Polaków, przy czym około 80%, które do nas trafiają, kończą się korzystnie dla naszych Klientów.  Prawdopodobnie możemy pomóc także Tobie.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Dokumenty w tej sprawie: