Firma windykacyjna pozywa naszego Klienta. Sprawa o blisko 40 tysięcy zł

Firma windykacyjna Fast Finance przejęła długi Pana Przemysława i uzyskała sądowy nakaz zapłaty. Reprezentowaliśmy Klienta w sądzie. Efektów można było się spodziewać. Powództwo oddalone w całości!

Wierzyciel: Fast Finance
Wysokość długu: 39.812,54 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Rosnące zadłużenie

Długi Pana Przemysława rosły przez wiele lat, cały czas przybierając „na wadze” przez doliczane odsetki i dziwne koszty np. działań windykacyjnych. Ostatecznie dług wyniósł prawie 40 tysięcy złotych. Firma windykacyjna Fast Finance odkupiła zadłużenie i zgodnie z polityką działania, zaczęła ubiegać się o jego natychmiastowy zwrot. Gdy windykacja nie przyniosła pożądanego efektu, firma windykacyjna złożyła pozew o zapłatę w konsekwencji czego sąd wydał nakaz zapłaty.

Długi – kto pomoże?

Kłopoty finansowe w momencie, gdy trzeba wiązać jakoś koniec z końcem i uporać się z różnymi, nieraz trudnymi sytuacjami losowymi, mogą doprowadzić do poważnego załamania nerwowego. Pan Przemysław zgłosił się do nas prosząc o wyjaśnienie tego, skąd na nakazie zapłaty wzięła się tak wysoka suma oraz o pomoc. Cóż możemy powiedzieć – zrobiliśmy, co w naszej mocy.
Walka z długami

Nasi prawnicy dokonali analizy dokumentów i przyjęli pełnomocnictwo w sprawie. Sprzeciw, który wnieśli, poskutkował całkowitym oddaleniem powództwa, a dodatkowo kosztami procesu został obciążony powód – firma Fast Finance.

Oddłużanie

Jak poradzić sobie z długami? Jak wyjść z zadłużenia? Na to nie ma prostej metody, ani recepty. Staramy się trzeźwym okiem ocenić sytuację naszych Klientów i tak opracować strategię, aby poskutkowała jak najkorzystniejszym rozwiązaniem sprawy. Jeśli macie problem z długami, opiszcie go nam, kontaktując się z nami mailowo za pośrednictwem adresu: pomoc@portal-dluznika.pl.

Dokumenty w tej sprawie: