Sprawa z Takto NSFIZ. Powództwo oddalone po naszym sprzeciwie

Takto NSFIZ dochodził długu od Pani Ilony i uzyskał sądowy nakaz zapłaty. Kobieta zgłosiła się do nas nie wiedząc, co może w tej sytuacji zrobić. Postanowiliśmy przyjrzeć się sprawie.

Wierzyciel: Takto NSFIZ.
Wysokość długu: 7834,12 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Dług w Takto NSFIZ

Pani Ilona znalazła się w bardzo trudnej sytuacji. Zaciągnęła kilka bardzo drogich zobowiązań w instytucjach pozabankowych, m.in. w Takto. Niestety nie była w stanie zobowiązań spłacić na czas, a sprawa z Takto NSFIZ trafiła do sądu. Gdy tylko Pani Ilona odebrała przesyłkę z nakazem zapłaty, wiedziała co zrobić i natychmiast zgłosiła się do nas. Przejrzeliśmy dokumenty i rozpoczęliśmy współpracę.

Proces z TAKTO NSFIZ

Zadaniem naszej kancelarii oddłużeniowej jest zawsze znalezienie możliwie jak najkorzystniejszego rozwiązania dla dłużnika na wyjście z kłopotów lub ich ograniczenie. W tej sytuacji mogliśmy wnieść tylko sprzeciw od nakazu zapłaty bo sprawa wydawała się pewna. Tak też zrobiliśmy, a sąd oddalił powództwo w całości. Nie ma więc nakazu zapłaty, nie będzie komornika, dług nie istnieje, a my odhaczamy kolejny sukces na naszym koncie. Aha, warto podkreślić, że decyzją sądu, TAKTO NSFIZ zwróci naszej Klientce koszty zastępstwa procesowego w wysokości ponad tysiąca złotych.

Kancelaria oddłużeniowa godna polecenia

Naszymi Klientami są osoby, które potrzebują praktycznych wskazówek i pomocy prawnej w wyjściu z długów. Mamy za sobą sprawy na kilka milionów a także takie na kilkaset złotych. Wysokość zadłużenia nie przekłada się na podejście do Klienta – każdy jest dla nas tak samo ważny.

Warto podkreślić, że problem z długami zaczyna się w momencie pierwszych poślizgów w spłacie. Już wtedy warto poprosić o pomoc specjalistów, którzy podejmą się negocjacji z wierzycielem w celu zmiany warunków na takie, które umożliwią spłatę zobowiązania, albo na późniejszym etapie – przyjmą pełnomocnictwo procesowe.

Napisz do nas i dowiedz się, jak możemy pomóc – pomoc@portal-dluznika.pl

Dokumenty w tej sprawie: