Pani Milena zgłosiła się do nas z prośbą o pomoc w sprawie z powództwa Aasa Polska. Przerażona i bezradna nie wiedziała, jak bronić się przed roszczeniami firmy pożyczkowej. Jej zdaniem koszty udzielonej pożyczki były zbyt wysokie. Powód: Aasa Polska S.A. Kwota dochodzona pozwem: 1763,82 zł Zadanie: Obrona w sądzie, sprzeciw od nakazu zapłaty Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Obawa przed windykatorem

Pani Milena to starsza, spokojna kobieta, która nie należy do osób podejmujących pochopne decyzje. Niestety, zbieg wydarzeń i nagła potrzeba zasilenia domowego budżetu sprawiły, że nasza Klientka zdecydowała się zaciągnąć szybką pożyczkę w firmie Aasa Polska. Podpisując umowę była pewna, że uda jej się regulować miesięczne raty w terminie. Stało się jednak inaczej. Z doświadczenia wiemy, że starsze osoby boją się spraw sądowych. Nie wiedzą, jak się do nich przygotować. W takich momentach służymy pomocą. Po dokładnej analizie dokumentów przechodzimy do działania. Tłumaczymy Klientom, gdzie popełnili błąd, pokazujemy jak poradzić sobie z zaciągniętymi zobowiązaniami, często reprezentujemy ich w sądzie. Jak pokazuje przykład Pani Mileny, udaje nam się wyciągnąć ich z prawdziwych finansowych tarapatów – komentuje Łukasz Białkowski, ekspert Portalu Dłużnika.

Obrona w sądzie

Zdecydowaliśmy się poprowadzić sprawę Pani Mileny do końca. Przekonaliśmy sąd, że racje są po naszej stronie. Pani Milena była bardzo szczęśliwa, kiedy okazało się, że powództwo w jej sprawie zostało w całości oddalone, a koszty procesu ma zapłacić powód. Od teraz Pani Milena ponownie zacząć cieszyć się życiem bez obaw o komornika, czy dalszą windykację długu.

Oddłużanie

Nasza kancelaria zajmuje się oddłużaniem. Analizujemy dostarczone dokumenty, prowadzimy negocjacje z wierzycielami, reprezentujemy naszych Klientów w sądzie, gdy trzeba pozywamy różne podmioty finansowe, czy reprezentujemy w egzekucji. Wszystko to po to, by pomóc naszym Klientom w wyjściu z problemów finansowych. Jeśli podobnie jak Pani Milena chcecie walczyć z zaciągniętymi zobowiązaniami zgłoście się do nas: pomoc@portal-dluznika.pl.   Wyrok w tej sprawie: