• Home
  • Chwilówki
  • Kolejny raz z Profi Credit. Walczymy w sprawie Pani Magdaleny

Kolejny raz z Profi Credit. Walczymy w sprawie Pani Magdaleny

Za nami kolejna sprawa z firmą Profi Credit. Po raz kolejny przedmiotem sporu było nieuregulowane zobowiązanie. Naszym zadaniem była obrona procesowa przed nakazem zapłaty i reprezentacja Pani Magdaleny w sądzie.

Powód: Profi Credit
Kwota dochodzona pozwem: 15.928,92 zł.
Zadanie: Obrona procesowa, sprzeciw od nakazu zapłaty
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w części

Niewinne początki

Pani Magdalena, jak wielu naszych Klientów, ze względu na trudną sytuację życiową była zmuszona wziąć szybką pożyczkę, którą zaraz po powrocie do zdrowia chciała spłacić. Niestety, los chciał inaczej – nie dość, że Pani Magdalena nadal boryka się z problemami zdrowotnymi, to i problemy finansowe zaczęły się nawarstwiać. Wszystko zaczęło się od drobnej pożyczki, która niespłacona w terminie poskutkowała nakazem zapłaty w wysokości blisko 16 tysięcy złotych.

Nierówna walka z Profi Credit

Historia Pani Magdaleny pokazuje, że z niewielkiego zobowiązania łatwo wpaść w prawdziwe finansowe tarapaty. Nie mogliśmy zostawić naszej Klientki samej z problemem. Postanowiliśmy reprezentować ją w sądzie. Udało nam się dowieść, że horrendalna kwota dochodzona pozwem była bezpodstawna. Po raz kolejny pokazaliśmy, że warto walczyć.

Decyzja sądu

Efekt końcowy sprawy Pani Magdaleny okazał się bardzo korzystny. Nasza Klientka musi zapłacić firmie pożyczkowej Profi Credit jedynie 3822 złotych wraz z odsetkami. To właściwie kwota pożyczonego kapitału. W pozostałym zakresie powództwo zostało oddalone – cel osiągnięty! Koszty procesu zostały zaś podzielone, po stronie Profi Credit jest 72% kwoty, a Pani Magda musi zapłacić 28% ustalonej przez sąd sumy.

Pozytywny finał sprawy

Pani Magdalena należy do osób powściągliwych w emocjach – jednak nie tym razem. Zaraz po opuszczeniu sądu nie kryła radości i wdzięczności. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć naszej Klientce zdrowia i spokoju, o który tak ciężko było w ostatnich miesiącach.

Jeśli podobnie jak Pani Magdalena nie radzicie sobie z zaciągniętymi zobowiązaniami, nękają Was windykatorzy i firmy pożyczkowe, nie potraficie znaleźć wyjścia z kryzysu finansowego, zgłoście się do nas. Przygotujemy plan oddłużania.

Skontaktuj się z nami już dziś: pomoc@portal-dluznika.pl

Wyrok w tej sprawie: