Bezzasadne roszczenie Profi Credit. Doprowadziliśmy do oddalenia powództwa w całości

Profi Credit pozwało naszych Klientów o 9 tysięcy złotych. Pozaodsetkowe koszty tej pożyczki przyprawiły nas o zawrót głowy. Zdecydowaliśmy się podjąć sprawę i wnieśliśmy zarzuty od nakazu zapłaty. Jak widać – skutecznie. Powództwo oddalone w całości.

Z Państwem S. spotkaliśmy się w siedzibie naszej kancelarii, w Łodzi. Z wcześniejszej rozmowy telefonicznej dowiedzieliśmy się, że chodzi o pożyczkę w Profi Credit... Państwo S. otrzymali nakaz zapłaty na kwotę 9 tysięcy złotych plus dalsze odsetki i oczywiście koszty procesu. Część pożyczki już spłacili, więc twierdzenia powoda wydały im się wątpliwe, a dochodzona kwota „z księżyca”.

Bezzasadny pozew Profi Credit

Przyjrzeliśmy się dokumentom i rzeczywiście – nie było ciekawie. Podjęliśmy się reprezentacji Państwa S. w sądzie. Podczas sprawy przedstawiliśmy zarzuty. Sąd nie miał wyjścia – oddalił powództwo w całości, a kosztami obciążył powoda.

- Aby ocenić możliwości obrony przed nakazem zapłaty z weksla przede wszystkim potrzebna jest specjalistyczna wiedza z zakresu prawa oraz doświadczenie w tego typu sprawach. Dłużnicy zazwyczaj nie są w stanie zweryfikować otrzymanych z sądu dokumentów, a firmy pożyczkowe to wykorzystują. Niestety, brak reakcji na nakaz zapłaty prowadzi w linii prostej do egzekucji komorniczej. Moim zdaniem zawsze lepiej zapytać o radę specjalistów, niż niepotrzebnie borykać się z poważnymi konsekwencjami - opowiada  Łukasz Białkowski, współwłaściciel kancelarii oddłużeniowej prowadzącej Portal Dłużnika.

Jeśli nakaz zapłaty budzi Twoje wątpliwości, zgłoś się do nas

Nasza kancelaria działa na terenie całego kraju. Siedziba mieści się w Łodzi, na skrzyżowaniu dwóch największych autostrad A1 i A2. Właściwie każdy ma do nas blisko.

Jak się z nami skontaktować? Wystarczy napisać na: pomoc@portal-dluznika.pl opisując swój problem. Zawsze prosimy o wyraźny podział na to, jaka jest kwota zadłużenia oraz kto jest wierzycielem. Prosimy o dosłanie dokumentów lub pokazanie ich nam podczas spotkania. Zapewniamy dyskrecję i anonimowość.

Zobacz także: Sprawy Portalu Dłużnika związane z Profi Credit.

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy