Open Finance wycofał pozew po zarzutach wniesionych przez Portal Dłużnika

Open Finance Wierzytelności złożyło broń, a sprawa została umorzona. Teraz działamy w celu odzyskania środków finansowych dla naszego Klienta.

Open Finance Wierzytelności pozwało naszego Klienta na łączną kwotę wynoszącą blisko 60 tysięcy złotych. Pan Krzysztof zgłosił się do nas po pomoc, nie wiedząc jak poradzić sobie z zaistniałą sytuacją. Nasi prawnicy dokonali analizy dokumentów i na tej postawie wnieśli sprzeciw do sądu.

Elektroniczne postępowanie upominawcze

Open Finance Wierzytelności Detaliczne NSFIZ to Fundusz inwestycyjny zajmujący się egzekwowaniem długów, które skupuje od banków lub innych instytucji finansowych. Nasz Klient otrzymał nakaz zapłaty w ramach „elektronicznego postępowania upominawczego”. Wspólnie z Panem Krzysztofem przyjrzeliśmy się całej sprawie, szczególną uwagę poświęcając sprawdzeniu, czy roszczenie nie jest już przedawnione. Wszystkie nasze wątpliwości sformułowaliśmy w sprzeciwie od nakazu zapłaty...

Fundusz wycofuje pozew

Fundusz niestety nie podjął rękawic, wycofał pozew bez zrzeczenia się roszczenia – oznacza to, że sprawa została przez sąd umorzona. Teraz postaramy się jeszcze o zwrot środków finansowych wyegzekwowanych w toku postępowania egzekucyjnego. Natomiast czuwamy nad całą sprawą, gotowi doprowadzić do jej definitywnego zakończenia, jeśli fundusz zdecyduje się pozwać naszego Klienta ponownie.

Oddłużanie wymaga doświadczenia

Jeśli opisana przez nas historia brzmi dla Ciebie znajomo, oznacza to, że miałeś/łaś lub masz obecnie do czynienia z podobną sytuacją. Nie czekaj, aż wszystko "samo się jakoś ułoży". Zadłużenie ma to do siebie, że pozostawione samo sobie zazwyczaj tylko się komplikuje i pogłębia. Skorzystaj z pomocy doświadczonych prawników.

Zadłużenie, które niebezpiecznie rośnie to trudny orzech do zgryzienia. Zawiłości prawne i kruczki w umowach dotyczących pożyczki/kredytu wymagają wprawnego oka specjalisty. Nasza kancelaria oddłużeniowa zajmuje się wyciąganiem klientów z kłopotów finansowych już od ponad 10 lat. Posiadamy doświadczenie, które często skłania oponentów do szybkiej kapitulacji jeszcze przed rozprawą. Nasza siedziba mieści się w Łodzi, ale działamy na terenie całego kraju. Masz problem? Nie wiesz jak wyplątać się z długów? Zgłoś się do nas!

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Wyrok w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy